Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon nagyon félek, kérlek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagyon félek, kérlek nyugtassatok meg, nem tudom mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem olvasgatni itt, hogy milyen is egy abortusz, láttam 1-2 képet, és nagyon felzaklatott. Sírtam, nagyon rosszul érzem magam. :(

Félek, hogy én is az lehetek. A barátommal szexeltünk és a gumi elejéből (gyűrűjénél) volt valami csúszós, átlátszó (talán fehéres) váladék. Nagyon félek, hogy az az ondó volt. Rettenetesen félek. A menzim 4 napja múlt el.

Már tettem fel korábban erről kérdést, de ez a téma, a tudat, h lehet terhes lehetek ez rettentően felzaklatott. Szerintetek van rá esélyem? Lehetséges, hogy belém folyt? Kérlek, ne szidjatok le, felelőtlenek voltunk, pedig védekeztünk rendesen, nem szakadt ki a gumi, csak az elejénél, mintha kifolyt volna valami.


Segítsetek!!! :(


2012. máj. 5. 22:44
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De már volt úgy, hogy gumival védekeztünk és bennem ment el, és nem lett belőle baj. Akkor most miért volt ez?
2012. máj. 5. 23:47
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász milyen védekezést javasol?
2012. máj. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Az óvszert, mert hogy az véd a fertőzésektől is. A tabi meg tele van hormonnal...
2012. máj. 5. 23:57
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletes az óvszer. Ha az ember normálisan használja, tényleg megbízható.

Egyszerű: elélvezés után a párod szépen megfogja a pénisze tövét a gumival együtt és kihúzza. Nem tologatja még se 1 percig, se 5 percig.


Nem leszel terhes, ne parázzál.

2012. máj. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 6. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!