Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Klimicin és fogamzásgátló?!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klimicin és fogamzásgátló?! Bővebben lent, kérlek nyugtassatok meg

Figyelt kérdés
Klimicin nevű antibiotikumot írt fel a nődokim,de nem szedtem végig csak kb 1 hétig. Mellette szedtem fogamzásgátlót, amit 2 napja hagytam abba, mivel állandóan hányingerem van és hányok is,ami valószínűleg a fogamzásgátlótól van,amit 4 hónapja szedek,de úgy írta fel a doki,hogy vért se vett,meg semmi vizsgálat. Amig szedtem a klimicint a barátommal védekeztünk de 2* voltunk gumi nélkül is, de nem élvezett belém,csak 1-2 percig csináltuk gumi nélkül.legyengithette annyira az antibiotikum a fogamzásgátlót, hogy gáz legyen ennyitől? Amúgy valami nincs rendben velem, mivel estére hányingerem van, nem kívánom a kaját, és szurkál a hasam, nagyon remélem, hogy nincs semmi?! L/15 ja és a nődokimat amikor felírta a gyógyszert kérdeztem, hogy gyengíti e a fogamzásgátlót, de azt mondta, hogy nem, de viszont neten mindenhol mindenki azt írja, hogy az antibiotikum csökkenti. :S
2009. szept. 29. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

a nőgyógyász hiába vesz vért tőled foggátló felírása előtt, ő abból nemtudja megmondani, h neked hányingered lesz e a foggátlótól..:S

eddig nemhánytál a foggátlótól csak most, 4 hónap után??? ezígy elég érdekes azért...

2009. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én biztos vagyok benne hogy az antibiotikumtól hánytál, mivel én is ezt teszem jelen pillanatban és ezt nagyon sok embernél váltja ki

és ha a doki azt mondta nem csökkenti akkor nem is fogja

nekem is mondta hogy nem csökkenti a hatását és nem is csökkentette, betegtájékoztatóban is benne van

szerintem nem elsz semmi baj

én a helyedben tovább szedném a fogamzásgátlót, 3 hónap legkésőbb rááll a szervezeted és megszokja

az nem hiszem hogy okozhatott problémát 4 hónap után

2009. szept. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
barátommal megbeszéltük,hogy nem szedem tovább,mert biztos vagyok benne,hogy a fogamzásgátlótól volt hányingerem,mivel mikor bevettem rá 1 órára hányingerem volt,nem olyan súlyos,de volt..most nem szedem már vasárnap óta,vagyishát vasárnap hánytam.. az antibiotikumot már vagy 1,5 hete abbahagytam..lehet h azért van hányingerem mert a szervezetem hozzászokott az esti bevételhez?.. amúgy köteless lenne a dokinak vért vennie,bárkitől kérdeztem,azt mondták,mivel abból megállapitható,most nem akarok hülyeséget mondani,hogy mi,de azt elküldi bevizsgálásra,és utánna ír fel gyógyszert ami az adott embernek a legmegfelelőbb,de nálam csak gondolt egyet és felírta..amugy az esti hányingerhez hozzátartozik az,hogy olan mintha kilennék száradva..és slejm/vagy slájm nem tudom hogy kell irni,olyat érzek a torkomban..nemtudom mitől lehet:Sde azért köszi a válaszokat
2009. szept. 29. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem értelek.. oké, most hánytál.. de 4 hónapja szeded.. eddig meg ne hánytál? Mert ha 4 hónap alatt nem hánytál, akkor sztem nincs gáz a tabiddal.
2009. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez a hülyeség terjed mindenhol a neten : de azt elküldi bevizsgálásra,és utánna ír fel gyógyszert ami az adott embernek a legmegfelelőbb.


nem, nincsen személyreszabott fogamzásgtáló. ezt vki kitalálta, vagy félrehallotta, és ezt terjeszti mostmár mindenki, pedig fogalmuk sincsen, hogy miért is vesz vért, ha vesz.

azért vesz vért, hogy megnézze a májadat, ugyanis a foggátló a májon halad át, és a májat veszélyezteti, és akinek rossz a mája annak kockázatos a foggátló. ezért vesz vért, hogy a máj értékeit megnézze, és azt, hogy van e vmi fertőzés, vagy gyulladás a szervezetedben.

ha nincsen semmi, és a májad is megfelelő, akkor felírja az éppen "divatos", vagy a számára "kedves" fogamzásgátlót.

ezt felejtsétek már el, hogy személyreszabott fogamzásgátló, a vérvételt nem rakja be egy gépbe, ami aztán kiadja xy foggátló nevét az adatokból, ne legyetek már ennyire....

azmég lehetséges, hogy elmondhatod az orvosodnak, hogy csúnya a bőröd, vagy erősek a menzesz görcseid, vagy esetleg nagyon sokáig tart, és akkor erre vannak különböző foggátlók, amik ebben segítenek. de a vérvételed értékeiből semmilyen foggátló neve nemfog kijönni, ezt mindenki felejtse el.

és a vérvétel azt sem adja ki, hogy lesz e majd mellrákod tőle a későbbiekben, és azt sem adja ki, hogy fog e a jövőben károkat okozni. egy vérvételből azsem derül ki, hogy te fogsz e hányni az adott foggátlótól.


ha úgygondolod h a foggátlótól hánysz, akkor ilyenkor vissza kell menni az orvoshoz, elmondani neki h hányingered van tőle, és ilyenkor az a szokás, hogy felír egy másikat, másik összetételűt, vagy egy gyengébbet.

2009. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig is rosszul voltam a fog.gátlótól..de nem ennyire az utóbbi időben van az h pl ebben a hónapban már 2* hánytam..de eddig egy hónap sem telt el hányás nélkül..nem csak most jött ki..csak kicsit elegem lett,meg a barátomnak is h mikor szedem/szedtem a fogamzásgátlót szar volt a közérzetem,nem mertem soha este bevétel után alkoholt inni..mert szinte minden este hányingerem volt.. és kicsit besokaltunk.. majd lehet valamikor később elkezdek másféle fogamzásgátlót szedni,de nem most..am a másik kérdésemre h a klimicin és a fogamzásgátló mennyire üti egymást,meg hogy lehet-e gáz?arra is irjatok valamit..amugy köszi a válaszokat
2009. szept. 30. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!