Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ilyen drágák az óvszerek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen drágák az óvszerek?

Figyelt kérdés
A durexek egy 3 darabos csomag 1000 nél kezdődnek, a lifestyles még tűrhető náluk 600 egy csomag, na most nálunk havi 8 ezer forint az óvszer, ez így elég drága védekezésre, a barátnőm meg nem akar fogamzásgátlót szedni.
2012. aug. 11. 16:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Használjatok Masculant. 10 db 800 Ft.

Magyarországon a forgalmazott óvszereket egy rendelet alapján ellenőrzik ennek a jele a CE. Ha ez rajta van akkor sok baj nem lehet az óvszerrel. Ha rendesen használjátok és nem kerül alá levegő akkor jó az olcsóbb is. Ha meg nagyon durván csináljátok akkor szakad a Durex is..Nézz csak körül mennyien panaszkodnak a Durexre,a Lifestylesra ,a Masculanra stb..

Ezek szerint mindegyik óvszer vagy hibás vagy könnyen szakad és nem megbízható? Szerintem akik erre panaszkodnak nem jól használják őket!

Ez csak az én véleményem.

2012. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
szerintem sem használják jól, nem jól húzzák fel, nekem egyetlen egyszer sem szakadt lifestyles, sem duresx. pedig már vagy 500 darabot elhasználtam, de nagyon drágák, egy 3as csomag lifestyles ultrasafe vagy ultrathin 560, az meg nálunk egy éjszaka alatt elmegy, szóval heti 4 ezer kb az óvszer.
2012. aug. 29. 18:25
 23/23 anonim ***** válasza:
A 12 db-os 2000Ft körül van. Nekem se volt soha gondom velük, kivéve, ha félhomályban, szemüveg nélkül próbáltam :)
2012. aug. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!