Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is zavar, hogy drágák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavar, hogy drágák az óvszerek?

Figyelt kérdés

Engem pl. k.urvára idegesit, hogy van egy kis pénzem és azt is gumira kell költsem, ha valakim. Persze soha nem hagyom, hogy az aktuális barátom vegyen mindig gumit, de ő is panaszkodott, hogy a szinte félfizetése erre megy el, pedig nem voltunk olyan sokszor együtt. Hol a fenébe' lehet olcsó, de megbizható gumit venni? Márka, ár esetleg?


A tetü embereknek (akik csak g.cizni tudnak)azt üzenem, hogy a jobbfelső sarokban van egy kis X, kattintsanak arra! :)


2010. febr. 26. 05:44
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
* ha van valakim - látszik, hogy még alszom xD
2010. febr. 26. 05:45
 2/35 A kérdező kommentje:
amúgy meg 18 vagyok, még mielőtt elkezdene valaki ócsárolni, hogy 14-15 éves kis szuka vagyok és még nem kellene szexuális életet élnem.
2010. febr. 26. 05:47
 3/35 anonim ***** válasza:
77%
ez engem is erdekelne :))
2010. febr. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
24%
Még tényleg nem kéne szexelned. Ráértél volna a házasságban is.
2010. febr. 26. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
A lidl-ben van egeszen jo minosegu (az arahoz kepest) "sensitive". Ilyen 12-es csomag. Esetleg azt?
2010. febr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
75%

bár én fogamzásgátlót szedek,igy csak análhoz van óvszer

ugyhogy én nagykerben 150Ft/3db áron veszem,nekünk nem baj ha véletlen elszakad (bár még sosem szakadt el),mivel nem baba ellen van

nincs márkája,magyar irás se nagyon

2010. febr. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ennyit megért a biztonságom. Mindig is Durexet vettem. De már fogamzásgátlót szedek, de az nem jó ha keveset vagytok együtt és nincsenek komolyabb női gondjaid.
2010. febr. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy becsúszhatna egy gyerek, akkor a gumi még mindig olcsóbb!
2010. febr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fél fizetésetek arra megy, érdemes elgondolkodnotok pl fog.gátlón...
2010. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló olcsóbban jön ki.
2010. febr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!