Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is zavar, hogy drágák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavar, hogy drágák az óvszerek?

Figyelt kérdés

Engem pl. k.urvára idegesit, hogy van egy kis pénzem és azt is gumira kell költsem, ha valakim. Persze soha nem hagyom, hogy az aktuális barátom vegyen mindig gumit, de ő is panaszkodott, hogy a szinte félfizetése erre megy el, pedig nem voltunk olyan sokszor együtt. Hol a fenébe' lehet olcsó, de megbizható gumit venni? Márka, ár esetleg?


A tetü embereknek (akik csak g.cizni tudnak)azt üzenem, hogy a jobbfelső sarokban van egy kis X, kattintsanak arra! :)


2010. febr. 26. 05:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én vateráról rendelem, az amerikai durexet, vagy ebayről 200 darabot egyszerre :) Kb, 40 forintra kön ki egy :D
2010. febr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
ès az már újrahasznositott volt - rendesen kimosták hasznalat után....Nehogy már jó minöségükeket ennyiért tudjál venni, ne ezen spóroljatok.
2010. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
tablettáról szó sincs! nem cseszem el senki miatt a hormonháztartásom!!! az nem véd a betegségektől se. soha nem tudhatom hogy az éppen aktuális partneremnek mi baja lehet (nem egy éjszkás kalandok) amiről még ő se tud. 2 éve nincs állandó párom..
2010. febr. 26. 14:17
 24/35 A kérdező kommentje:

Romániában lakom, itt eléggé drágák a jobb minőségű óvszerek, mint pl. a durex, kama sutra stb. Ha átszámolom forintba akkor egy csomag durex (3db) valami 500-600 forintba jön ki. az ilyen márkátlan izék se sokkal olcsóbbak.

Amúgy meg nem dolgozok, hanem tanulok. nincs fizetésem. Anyumtól meg nem merek gumira pénzt kunyerálni. ennyit erről!

2010. febr. 26. 14:21
 25/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyunk egyáltalán nyúl szindrómásak :D Nos heti 1-szer max. 2-szer szexelünk. de minden egyes alkalommal 1 doboz elfogy, de úgy hogy fel se tűnik csak mikor végeztünk. :D
2010. febr. 26. 14:29
 26/35 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok még :D
2010. febr. 26. 14:33
 27/35 anonim ***** válasza:

" az nem véd a betegségektől se."

Viszont ha tényleg a barátod, akkor nem kell, hogy védjen a betegségektől... Persze ahhoz mindkettőtök érszéről hűség kell. A hormonok... Valamit valamiért: vagy éhenhalsz, vagy vállalod a hormonokat. És még mindig jobban véd a gyógyszer rendes szedéssel, mint a gumi. Persze ha tényleg annyi a szex amit írsz, akkor drágább a gyógyszer.

Tudom, hogy Romániában (is) szar a helyzet, de talán nem 4x2x200x2= ~5000Ft a fizetés (4 hét, heti 2 alkalom, 200Ft/db, de óvszerre csak a fizetés fele megy, ezért a még x2).

2010. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Tudod, ezek a foggátlók kábé íz éve voltak olyan szinten, hogy elcseszhették valakinek a hormonháztartását.
2010. febr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

09:58 as vagyok

Cypromix annyiba kerül a 3 havi.

Ár és támogatási információk:

Bruttó fogyasztói ár: 2 981,- Ft

Normatív TB támogatás: Általános támogatás mellett rendelhető (vényen az "Általános" négyzet bejelölése esetén) van

Normatív TB támogatás bruttó összege: 745,- Ft

Normatív TB támogatással a beteg által fizetendő térítési díj: 2 236,- Ft


Akkor még sokat is mondtam a 2500-al...

2010. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Na csezdmeg,gondold el,egy lánynak mennyit kell költenie tamponra vagy betétre,és azt nem azért veszi,mert húdejó lesz utána,hanem mert muszáj.

Ez van sajnos,tudod,mindig annak az árát emelik,amiről tudják,hogy muszáj megvenni...

2010. febr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!