Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másokat is zavar, hogy drágák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat is zavar, hogy drágák az óvszerek?

Figyelt kérdés

Engem pl. k.urvára idegesit, hogy van egy kis pénzem és azt is gumira kell költsem, ha valakim. Persze soha nem hagyom, hogy az aktuális barátom vegyen mindig gumit, de ő is panaszkodott, hogy a szinte félfizetése erre megy el, pedig nem voltunk olyan sokszor együtt. Hol a fenébe' lehet olcsó, de megbizható gumit venni? Márka, ár esetleg?


A tetü embereknek (akik csak g.cizni tudnak)azt üzenem, hogy a jobbfelső sarokban van egy kis X, kattintsanak arra! :)


2010. febr. 26. 05:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Basszus ti mennyit sexeltek?!


A Masculan óvszer (egyetlen márka, amit MINDEN patikában kapni) 975 ft / 10 db. Vagyis kb 100 forint / sex.


Ha ezt nem bírjátok kigazdálkodni, akkor vagy nyulak vagytok vagy ötletem sincs...

2010. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
44%
Ez is Orbán Viktor miattvan,miatta drágább a sex,szavazzatok az mszp-re,ők leviszik majd a kondomom árát.
2010. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Én tabit szedek de mikor véletlenül kihagytam egy szemet akkor vettünk óvszert, és nekem is leesett az állam hogy 3 db 700 forint. Persze egy nap el is használtuk, másnap már inkább csak reménykedtem hogy nem csúszik be baba, bár olyan időszakban voltunk hogy nem nagyon volt esélyes. Dumálják hogy az abortusz így meg úgy milyen szar dolog, persze hogy az, de akkor miért kell tényleg a gumi árát az egekbe vinni. Egyetértek a kérdezővel.
2010. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Egem is zavar, ezért szedek tabit, 3 hónapra 2500 Ft, bőven megéri.
2010. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Tabi 2500? Az enyém 11.000 Ft 3 hónapra.
2010. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Velünk is előfordult, hogy nyáron egy hónapban megközelítőleg ezrest költöttem óvszerre... Ezért inkáb tablettára váltotunk.
2010. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Az valamiért kimaradt, hogy harminc.
2010. febr. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Az enyém 6000 3 hónapra. De ez is elég durva, nem még a 11. Ez az egész krimi ami itt folyik.
2010. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Menj el az önkormányzathoz, hogy utaljanak ki neked kotonsegélyt, mert kevés rá a fizetésed, de nagyok az igényeid. Neked az jár!
2010. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
milenne ha foggátló tablettát szednél???? sokkal jobban kijössz nem mellesleg sokkal jobb is óvszer nélkül szexelni.
2010. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!