Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz e hogy felesben kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz e hogy felesben kell venni a fogamzaskgatlot?

Figyelt kérdés
a baratnomnek kinos hogy szeretnek belefizetni a fogamzasgatlojaba, hisz mindkettonknek megkonnyiti a sexulalis eletet. de o azt mondja hogy ez az o dolga csak, marminta fizetese. nem akarja megbeszelni velem, mi tevo legyek?

2012. júl. 31. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi közösen fizetjük, szerintem így a helyes.. Nem csak én élvezem, de a párom is. Így igazságos, ha osztozunk az árakon.. Az enyém pl 7 ezer forint. Nem kevés. :)
2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elvégre ketten dugtok. Ha csak neki jó az aktus, akkor fizesse egyedül. (ha már ennyire hülye)


24/n

2012. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg az kínos, hogy a barátom egyedül fizeti 3 havonta a 10.000 ft-ot, mert nekem 1 ft-om sincs...


Szerintem közösen kellene.

2012. júl. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

még nem szedek fogamzásgátlót, de mi is úgy tervezzük, hogy majd közösben fizetjük, nekem egyáltalán nem lenne kínos, sőt. elvégre egyelőre az óvszert is teljesen összevissza vásároljuk, azaz nem csak ő egyedül, hanem néha én is.

17/L

2012. júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az volt kínos, hogy a barátom egyedül fizette ki a gyógyszerem, mert nem volt semmi pénzem. 6000ft, úgyhogy nem olcsó. Ha lett volna pénzem, én vettem volna meg egyedül. Bár a párom is a közösbe fizetést akarta. Na majd legközelebb :)
2012. aug. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!