Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy kérjem meg a barátomat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjem meg a barátomat hogy fizessük felesben a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Nem olyan régóta járunk.
2010. máj. 25. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Édes, fizessük közösben a fogamzásgátlót.:D
2010. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Én is megkértem a volt pasimat és vérig volt sértődve.Azt miondta inkább vesz gumit az olcsóbb.
2010. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Bocs, első vagyok.:)

Szerintem azzal érvelj, hogy az, hogy ne ess teherbe, mindkettőtök érdeke.

És egy havi bogyó olcsóbb, mint 1 havi óvszeradag.

2010. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát az előző barátom felajánlotta...pedig nem volt eleresztve pénzügyileg...szóval nemtudom h hozzam fel...emlegettem h nem olcsó mulatság...
2010. máj. 25. 23:15
 5/20 anonim ***** válasza:
A havi adag ára attól függ havonta hányszor szexelsz.Mert ha csak 3szor akkor egy dobozban három gumi van, az olcsóbb.
2010. máj. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom,de jobb gumi nélkül:) Csak egyedül drága lenne fizetni a bogyót.
2010. máj. 25. 23:23
 7/20 anonim ***** válasza:

ha igazán szeret akkor fizet...:D


nah jo komolyra forditva a szot, mondd meg neki bátran,hogy szted ez igy fairplay.


Nekem is felhozta a csajom, csak szimplán megmondta, h szerinte igy kellene...nekem meg égett a fejem, amiért nem nekem jutott előbb eszembe (de mentségemre,fiu vagyok) :D

2010. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

Mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha ő venné a fogamzásgátlót.

Ha erre nagyon nem hajlandó, akkor mondd azt, hogy "Jó, akkor felesben." És egyből te vagy a jófej :-)


Nade komolyra. Mindenki adjon bele annyit a kapcsolatba, amennyit kivesz belőle. Bár eddig én mindig saját magamnak vettem, a fiúk sosem fizettek bele.

2010. máj. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy elég drága, ezért szeretnéd, ha felesben vennétek, hiszen mindkettőtök érdeke. Ha húzza a száját, akkor a helyedben elgondolkodnék a kapcsolaton.
2010. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is simán megmondhatod neki. Ha nem is jártok régóta, neki is ugyanúgy érdeke, hogy ne ess teherbe. Én is megkértem a barátomat, Ő szó nélkül belement, pedig az előző barátnőjénél egy fillért nem fizetett soha, mivel sosem kérte meg rá a csaj...
2010. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!