Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ki fizeti a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizeti a fogamzásgátló tablettát nálatok? Nő vagy ffi? Vagy felesben?

Figyelt kérdés
És ha óvszert használtok azt ki veszi?
2009. júl. 7. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


nálunk jelenleg még a párom veszi a fogamzásgátlót, mert ahogy ő mondja: Ő egy kereső ember, én meg még tanuló vagyok, nincs önálló keresetem.

Ez jövőhéttől megváltozik, akkor kezdek melózni, onnantól már felesben szeretném intézni a gyógyszert.

L/22

2009. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én is tanuló vagyok, párom viszont dolgozik. Akkor vetessem meg vele, vagy kérjek pénzt a szüleimtől hogy párom csak a felét fizesse? Vagy fizessem ki az egészet én (illetve a szüleim)?
2009. júl. 7. 11:59
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
nálunk én fizetem az egészet. még mind2en tanulók vagyunk. deha melózni fogunk sem fogom behajtani tőle a felét, nemtom, engem vhogy nemvinne rá a lélek erre. ezaz én tablettám, én szedem, én veszem. tudom h a védekezés meg közös ügyünk, de nekem ez vhogy megalázó lenne rajta behajtani a felét, és eszembe se jutna.
2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én tanulok, barátom dolgozik, így ő fizeti az egészet. anyum már nem tudná fizetni azt is, pedig ő is tudta, hogy kell nekem,mert volt, hogy 2-3 hónapot kimaradt a havim... barátom mondta, hogy menjek el dokihoz, és majd fizeti :)

17/l (barátom 22)

2009. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
ekkora hülyeséget a fogamzásgátlót mindig én veszem meg, miért venné meg a párom vagy miért kéne felesbe fizeni? ilyenröl még nem hallottam
2009. júl. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

hiába én még tanulok,ő melozik,eszembe se jutna vele fizettetni akár a felét is...

én szedem,én fizetem,hiába mindkettőnk érdeke h ne legyen baba...elég érdekes lenne 3 havonta elkérni tőle pár ezer forintot...ennyire ne legyünk már anyagiasak...

22/L

2009. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezt te döntöd el, beszéljétek meg.
2009. júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még nem szedek tabit, de el akarom kezdeni. Nekem meg se fordult a fejemben, hogy kifizettessem vele, biztos, hogy én fogom. A gumit ő veszi.
2009. júl. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Felesbe! ugyan úgy az ő érdeke is hogy, ne legyen baj!
2009. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
az utolsóval egyet értek!miért helytelen ha a fiú is fizeti?ő is úgyanúgy élvezi a szexet és neki sem érdeke h baj legyen!nem azt mondom h ő fizeti vagy én fizete.azt gondolom alkalmanként egyszer te fizess máskor ő fizessen.de szerintem egy normális kapcsolatban ahol a férfi dolgozik ezt nem kell mondani h vegye meg ő,mert föléri ésszel h nem csak a lánynak kell az a gyógyszer...nálunk legalábbis így van pedig én nem mondtam neki h vegye meg pedig 7000ftos gyógyszert szedek.egyszer a 3hónapit én fizetem a következő 3 hónapit meg ő.
2009. júl. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!