Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedsz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedsz? Mióta szeded? Minden rendben volt vele? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
én cypromixet szedek, egy éve, most már akadnak gondok, 19 éves vagyok.
2012. júl. 31. 18:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. júl. 31. 19:48
 12/18 anonim ***** válasza:

Nuvaringet használok, 3 havi 10.000ft.

Régóta használom, az égvilágon semmi mellékhatása, pedig előtte szedtem 2 fajta gyógyszert, na azoknál aztán volt mellékhatás...

Libidóm 1 hét után visszatért, a tabletta 0-ra vitte le.

2012. júl. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jangee, 2 hónapja. eddig még semmi mellékhatás, remélem így is marad. 24 vagyok Ja és 5700 három havi
2012. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most kezdtem a második levél Stodettet pár napja. Nálam kb az első héten, a második hét elején libidócsökkenést okozott, de ebből a szempontból helyrejöttem. Néha hisztisebb voltam a kelleténél, azt olvastam neten, hogy ez is lehet mellékhatás. A párom jól bírta a csavarást, mostmeg ez is jobb már :D nem bíztam eleinte a tabiban, ugyhogy a gyógyszerszünetben csináltam egy terhességi tesztet, ami negatív lett. Úgyhogy eddig jó.

18/L

2012. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja és 5400 a 3 havim :)

előző voltam.

2012. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Én is Stodette-t szedek már lassan két éve. Minden rendben van a gyógyszerrel , még nem tapasztaltam semmilyen negatív mellékhatást. Sőt nálam pozitív mellékhatások vannak. Nem fáj a hasam menzesz közben (előtte rettenetesen görcsöltem) és szinte percre pontosan jön meg nem beszélve arról hogy rövidebb ideig is tart. (Nekem négy napig, előtte volt hogy kilenc napig).

21 éves vagyok.

2012. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
azért mentem el dokihoz h megnézzen azt mondta minden okés de a menstruációm 9 napokig tartott rengeteg vér jött belölem összeestem a suliban is és nem tudtam követni se mikor jön meg ezért kaptam gyógyszert mert hol megvolt hol 6 hónapig semmi! Első voltam!
2012. aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
logest szedtem huvely gombam volt tole. 1 honapja valtottam harmonetre nincs etvagyam le fogytam, tole allandoan faj a fejem es a sexet sem kivanom epp ezert abba is hadom
2012. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!