Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlót szedsz?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlót szedsz? Mióta szeded? Minden rendben volt vele? Hány éves vagy?

Figyelt kérdés
én cypromixet szedek, egy éve, most már akadnak gondok, 19 éves vagyok.
2012. júl. 31. 18:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
oh és mennyibe kerül?
2012. júl. 31. 18:48
 2/18 anonim ***** válasza:

én 17 éves vagyok és Symiciát szedek másfél hete mert nem volt rendszeres a menszeszem és a dokim ezt írta fel,fiú ügy szóba se jött még szűz vagyok.

Hiába szedem rövid ideje vannak érdekes mellékhatásai.Először is mikor még nem szedtem depressziós voltam ahogy elkezdtem ok nélkül boldognak éreztem magam,aztán rámjött az evés kényszer megnőtt az étvágyam ,ami baj számomra mert hízásra hajlamos vagyok,van amikor viszont egész álló nap hányingerem van és nem eszek semmit.idáig ennyi

2012. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
jah és mivel 3 havit írt fel a doki így fizettem 5600 körül ami egész jó,1 havi olyan 2500ft
2012. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
huha másfél hete alakult ki az összes mellékhatása? O:
2012. júl. 31. 18:56
 5/18 anonim ***** válasza:
igen elég gyorsan hat rám,de nem is baj mert a menstruációmmal és a mondjuk lelki állapotommal mindig is gondjaim voltak
2012. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

nekem csak az a lényeg hogy beállítsa a menstruációm mert eléggé kihatással van arra hogy épp milyen a közérzetem ha késik(mint minden nőnél:D)

de amugy is depire sajna hajlamos vagyok de nem vagyok emos csak nehéz a helyzetem

2012. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A tabletta nem állítja be a menzeszt! A saját ciklusodat kikapcsolja, csak a rendszeres hormonmegvonás miatt vérzel mindig pontosan 28 naponta...a te szervezetedhez semmi köze.

Ha abbahagyod, visszatér az eredeti ciklus, vagy sok esetben még rosszabb is lesz...

Ha problémáid vannak a menzeszeddel, akkor utána kellene járni, hogy mitől rendetlenkedik, és az okot kezelni...

Mert így csak elfeded a problémát, és mikor gyereket akarsz majd később, akkor jönnek a gondok.

2012. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
majd jöhet válasz is a kérdésemre, ha gondoljátok :)
2012. júl. 31. 19:21
 9/18 anonim ***** válasza:

7esnek igaza van, még azt a gyenge ciklusodat is kiiktattad teljesen.

Én Gestomixet szedek lassan 1 éve. Semmi bajom tőle, eleinte nem volt libidóm, de most már az is rendben van. Nem is híztam (a mostani fogamzásgátlóktól nem is lehet, csak a zabálástól, amit én időben visszafogtam). Szóval velem minden ok. 18L

2012. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja, és kb 5000 forint 3 hónapra.
2012. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!