Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem juni 22-én volt abotuszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem juni 22-én volt abotuszom rá 2 hétre kiszakadt a gumi bevettem az escapelle tablátáát 1 hét mulva éreztem hogy feszül a cicim vettem 2 tesztet pozitiv let most meg menszesz elött 1 hétel meg jött ijen barnás inkább micsináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem zavar, hogy abortusz után 6 hétig tilos a szex?

Hogy lehet vkinek ennyi esze?

Imádkozz, hogy még az előző terhesség miatt legyen pozi a teszt. Menjél orvoshoz...

2012. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

10-es, gratulálok, én viszont (és szerintem nem csak egyedül vagyok ezzel), szeretnék megadni a gyerekemnek egy bizonyos életszínvonalat.

Az, hogy te annyira igénytelen vagy magadra és a gyermekedre nézve, hogy így is bevállaltad, hát szíved joga. Viszont ahhoz nincs jogod, hogy mást elítélj azért, mert jobb életkörülményt akar teremteni a gyerekének, mint te.

2012. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Ezen kár vitatkoznotok, soha az életben nem fog kiderülni az abortusz oka... Bár akinek ennyi esze van, hogy abortusz után egyből a szexre ácsingózik, valószínű, nem gondolkodott előre és nem azért választotta az abortuszt, hogy a gyermekének ne legyen rossz élete, sokkal inkább a saját kényelmét tarthatta szem előtt.
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13-as egyetértek!!!
2012. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Attól még nem kell ítélkezni mások felett, az ő döntése volt. Miért nem az orvost szidjátok, aki elvállalta?


Kedves 74%-os, fiatalon szülő nő, egyáltalán nem érdekel a facebook adatlapod és a privát üzeneted sem. Ha valamit akarsz, akkor itt tedd meg.

2012. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
ha már egyszer rámfogod,hogy szakadt ruhát hordanak a gyerekeim,mert én nem öltem meg öket,gondoltam bebizonyítom az ellenkezöjét.neked ez nagy pofára esés gondolom:-D dehát ez így van jól!fos ember vagy a kérdezővel együtt,aki nem sajnál egy olyan lényt,aki magatehetetlenül növekszik és egyszercsak szétroppantják és kiszívják anyja méhéböl.GRATULÁLOK NEKTEK.ti aztán emberek vagytok
2012. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen erkölcscsősz embereket... Ha már ennyire a minden élőlény élethez való jogát emlegeted, áruld már el: megöltél valaha akár egy állatot? Legyet, szúnyogot, akármit? Nekik nincs joguk az élethez? Miért felsőbbrendű az ember?
2012. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
ebbölis látszik hogy milyen ember vagy,a bogarakhoz hasonlítod a magzatot.bár te tényleg nem érsz többet.az ilyeneknek mint ti halál büntetés kéne.
2012. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az abortusz egy dolog,előfordul,szükséges rossz.

DE

ki az az istenbarma,aki 2 héttel abortusz után szétteszi a lábát,és szexel olyan hevesen hogy szétszakad a gumi??


nagyon megrázhatta a kérdezőt az abortusz...

2012. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
utolsóval egyet értek.jöhet neki a következö abortusz.sok esze van.hogy nem lehet sajnálni az a kisgyereket,ö nem tehet rola hogy az anyja egy kapcaronygy
2012. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!