Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem juni 22-én volt abotuszo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem juni 22-én volt abotuszom rá 2 hétre kiszakadt a gumi bevettem az escapelle tablátáát 1 hét mulva éreztem hogy feszül a cicim vettem 2 tesztet pozitiv let most meg menszesz elött 1 hétel meg jött ijen barnás inkább micsináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 09:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Kötelet a nyakadba...


Abortusz után 6 hétig tilos a szex,nem tudtad?


Menj dokihoz,most.

2012. júl. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, 1:menj dokihoz, 2:menj apácának.
2012. júl. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj agyat magadnak!;-)
2012. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy kamu. Egyrészt, nincs olyan nő, aki ennyire idióta lenne.

Másrészt, 1 héttel az aktus után nem mutat pozitívat a teszt.

2012. júl. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Abortusz után még hetekig, hónapokig is pozitív lehet a teszt. Viszont tényleg nem lehetne szexelni utána 6 hétig.
2012. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
39%
hogyan tudsz megölni egy ártatlan kismanot?szégyelld magad.remélem meghalsz!undoríto vagy.szégyelld a pofád
2012. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó, mert te aztán sokkal jobb vagy, mint a kérdező, ugye? Másnak a halálát kívánod... Pfej, de undorító nép ez a magyar.. :((
2012. júl. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
én ilyan embernek a halálát kivánom aki rosszat tett.de szerencsétlen gyerek mit tett?a kérdezö és az ilyen fajta magyarok undorítók
2012. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
52%

Ja, sokkal jobb lenne, ha mondjuk 15 évesen szülne egy gyereket a nyomorba, és annak a gyereknek sz@r élete lenne, folyton csúfolnák, mert szegény, nincs ruhája, és a végén lenne belőle egy lelkileg, idegileg élni képtelen ember.


Gondolkozz már, mielőtt valakit elítélsz és a halálát kívánod! Az abortusz gyilkosság, e van, amikor ez a jobb megoldás! Nagyon korlátolt nézeteket vallasz!

2012. júl. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
29%
érdekes énis lányfejjel szültem a gyrerekem.senki nem nézi le...nem jár szakatt ruhába....nem idegropi...stbpedig nagyon szegények vagyunk.nemámcsak b@szni kella nagyvilágba,és sorra csináltatni az abortuszt
2012. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!