Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most gumi nélkül volt és...

Most gumi nélkül volt és eddig mindíg gumival szoktuk csinálni!Féltem is hogy majd lesz vmi gond...4-én kellett volna megjönnie de késett 4 napot szóval ma jött meg!de ez most olyan barnás...Most terhes lehetek? Vagy mitől van ez?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem barátommal de nem most volt az első alkalom!!hanem még nyáron!!!no de ez most lényegtelen!!!Most gumi nélkül volt és eddig mindíg gumival szoktuk csinálni!Féltem is hogy majd lesz vmi gond...4-én kellett volna megjönnie de késett 4 napot szóval ma jött meg!de ez most olyan barnás...miért lehet ez???!!!!!!
2009. jan. 7. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem aggódsz picit sokat? Ez is előidézheti.


Ha megnyugtat, vegyél egy tesztet, és hajrá... Amúgy ha benned ment el a párod, akkor bizony lehetsz terhes. Elég egyszer, első babám így fogant, abban a hónapban egyszer éltünk nemi életet, és nem védekeztünk...

Egyéb kérdés, miért kell védekezni? Ugyanis fiatalon könnyebb teherbe esni...


Legközelebb pedig ne legyen olyan, hogy nem védekezel... persze ha babát akarsz akkor hajrá.

2009. jan. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dedee...sztem is sokat aggódok...dee a barátom az soha nem ideges ez végett!!!! nem mi még nem akarunk babát mert még csak 16 vok... :)))
2009. jan. 7. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csináljátok gumi nélkül! Nem egy ismerősöm lett úgy terhes, hogy kivette a fiú mielött elment volna. Egy pár csepp sperma is elég ahhoz, hogy terhes legyél (fiú előváladéka) Gondolkozzattok és védekezzetek Gondolom nem hiányzik 16 évesen egy abortusz?!
2009. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
perszee perszee...én se akarom!!!!de nekem megjött csak olyan barnás...ez mitpl lehet???de nem sztem nem terhesség mert fájt is a hasam...mnoo úgy mint mikor meg szok jönni...
2009. jan. 7. 12:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Az terhessé alatt is lehet. Vegyél egy tesztet!
2009. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A barnázás lehet attól, hogy mondjuk terhes voltál, csak felszívódott a baba és ezért is késett. De biztosat csak egy teszt és egy következő menzesz fog mondani. Tesztelj!
2009. jan. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!