Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém ragadt az óvszer (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém ragadt az óvszer (nem ment el a barátom) Nem tudjuk kiszedni, sokat próbáltuk, de már nagyon fáj, sürgősségi nőgyógyászat már nincs. Nagyon félek. Az ügyeleten tudnak velem valamit kezdeni? Kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

#òvszer #fent maradt
2012. júl. 13. 15:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
A legjobban azért félek, hogy ha esetleg megjönne, nehogy be legyen csipődve, és akkor eltorlaszolja a mens. utját.... ettől félek a legjobban.
2012. júl. 13. 16:04
 22/28 anonim ***** válasza:
Nahhh, holnap a mekiben minden csajra mosolyogni fognak! A várost megírhatnád! ;)
2012. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Nem írom meg :D De amelyik ki lesz bukva, valószínűleg ő lesz az :D ( én) :D
2012. júl. 13. 16:28
 24/28 anonim ***** válasza:
Ne is írd meg, hogy melyik város az, mivel már egy korábbi hozzászólásodnál megírtad! :D:D:D:D
2012. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Amúgy elmentem az ügyeletre, és elküldtek a francba, hogy ők nem erre kompetensek. Ott vártunk több óra hosszát. Majd elküldtek a sürgősségi nőgyógyászatra, ( először ott voltunk de le volt lakatolva) ahova nagy nehezen beengedtek. Egy egész estés procedúra volt.... a szék alatt volt egy vedr tele vizzel és vérrel.... az ember majd szét szakitott. ...... mondta h még lehet ő sem tudja kivenni. Majdnem pánikot kaptam
2012. júl. 14. 18:54
 26/28 anonim ***** válasza:
uristen nagyon durva. szegény:( de legalább túl vagy rajta. és akkor barátom azt mondja nem vagyok 100as amiért mindig ellenőrizgetem, hogy rajta van-e még...-.-
2012. júl. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Elküldtek, hogy ők erre nem kompetensek? Egy ügyeletes kórház? Ez nagyon gáz....ha ügyeletes kórház, akkor van traumatológiája vagyis baleseti sebészete és ki kéne nekik piszkálni onnan a bentragadt cuccot....Hát megszenvedtél érte, de legalább sikerült! ;)
2012. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzéseteket :)) Am... durva volt... nagyon sokat kellett várni, küldtek mindenhova, nagy nehezen szedte ki végül belőlem egy nőgyógyász. Durva volt, mert ahova fel kellett feküdnöm, alatta volt egy vedér vizzel, eszközökkel ,és rengeteg vérrel.... :(

Amikor matatott bennem, csak a szemem csuktam le, és eltakartam az arcom a fájdalomtól, mondta hogy ,,uhhh ez még lehet nekem sem fog menni,, kért valami eszközt, de mire odahozták sikerült kivennie. Alapjában nem volt goromba, vagy nagyon durva, de azóta irtózom, hogy bármi belém kerüljön. Meg is jött, de a tampontól is írtózom :(

2012. júl. 20. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!