Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém ragadt az óvszer (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém ragadt az óvszer (nem ment el a barátom) Nem tudjuk kiszedni, sokat próbáltuk, de már nagyon fáj, sürgősségi nőgyógyászat már nincs. Nagyon félek. Az ügyeleten tudnak velem valamit kezdeni? Kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

#òvszer #fent maradt
2012. júl. 13. 15:29
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, vicces. Csak még nincs itt a kocsi, hogy bemehessek az ügyeletre.... Ez van... :(
2012. júl. 13. 15:42
 12/28 anonim ***** válasza:

Mint fentebb említve lett nem a nőgyógyászati ügyeletről volt szó! :)

Hanem az ügyeletes kórházban, van nőgyógyász, legalábbis 1-nek minimum kellene lennie. De egy nem nőgyógyász orvos is ki tudja szedni.

Legyen az sebész, onkológus stb..Ennyi alapismerete azért van a másik szakorvos köréről. :) Menj és pikkpakk ki fogják kapni onnan azt ami nem oda való! :)

2012. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Sajnos már nincs nőgyógyász az ügyeleten :( Ugyhogy muszály lesz egy bármilyen orvosnak kiszedni. :(
2012. júl. 13. 15:44
 14/28 A kérdező kommentje:
Valaki emlitett olyat, hogy kicsuszik magától. Bár én nem várok addog, mert holnap dolgozom. :(
2012. júl. 13. 15:45
 15/28 anonim ***** válasza:

Ne csessz ki velem, hogy egy ügyeletes kórházban nem kell már nőgyógyásznak lennie???? Az azért kemény...És akik netán esemény utánit íratnának fel azok nyaljanak sót reggelig vagy mi? Ez azért eléggé kemény. :/

Itt nálunk a Honvéd kórházban tudom, hogy van egy ügyeletes, mivel ma szomszédom az! :D

2012. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
De mindegy is most jelen helyzetben. A sürgősségin mondod, hogy ez a probléma és kiszedik. Nem fogják hagyni, hogy úgy mászkálj. ;)
2012. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Nincs minden kórházban ügyeletes nőgyógyász! Olyan van, hogy "behívós" ügyelet. Azaz otthon készenlétben van és bemegy ha kell. Ezért nem fog bemenni, mert ezt bármelyik orvos megoldja egy mozdulattal.


Egyébként meg nem hiszem el, hogy ha a barátod felnyúl két ujjal, akkor nem tudja kivenni. A hüvely alapállapotban kb. 10 centi hosszú. Elég nehezen tud benne elveszni valami. Legalábbis elég sokat körbekotorásztam már (szedtem is ki dolgokat, óvszert is hasonlóképpen) és nem volt olyan pont amit ne lehetne elérni.

2012. júl. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Itt Nyíregyen sajnos ez a helyzet :'( Meg is döbbentem, mikor láttam ,hogy 8 tól 14 ig van rendelés. hihetetlen. Most mi van akkor ha valakire rátör ott a vérzés vagy bármi... itt haljon meg az ember... sajnos ez az elv uralkodik itt. Úgy néznek az emberre mint a véres kutyára. Ismerősöm tetanusszal ment h beoltsák, mert félt hogy az indult el a lábán, erre fenistil gélt irtak neki és hazalküldték. Másnap ájuldozott a csaj, ment a csik felfele, és akkor beadták neki.

Egyszer voltam egy rékszűrésen, de már bánom hogy nem magánhoz mentem, de sajnos nem volt pénzem, mert diák vagyok. Úgy szétkapartak, hogy jó ideig csak borzongtam, azt hittem soha többé nem engedek semmit sem a közelembe

2012. júl. 13. 15:55
 19/28 A kérdező kommentje:
Szerintem a barátom inkább jobban feltolta. :( Mérges is voltam, de saját magam sem érzek semmit. Egyszer atampon is fent ragadt, de akkor volt műkörmöm, és éppenhogy bele tudott akadni a zsinórba az ujjam.
2012. júl. 13. 15:56
 20/28 anonim válasza:
pe'ntek 13 O.o lehet ezert jar rad a rud :D
2012. júl. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!