Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Belém ragadt az óvszer (nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém ragadt az óvszer (nem ment el a barátom) Nem tudjuk kiszedni, sokat próbáltuk, de már nagyon fáj, sürgősségi nőgyógyászat már nincs. Nagyon félek. Az ügyeleten tudnak velem valamit kezdeni? Kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés

#òvszer #fent maradt
2012. júl. 13. 15:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

furcsa, ha az ujjával se éri el....

esetleg egy villa nyelével...

2012. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Tudnak! Óvatosan benyúlnak egy csipesszel és kiveszik.
2012. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Ha bemész az ügyeletes kórházba, ott kell lennie legalább egy ügyeletes nőgyógyásznak!

De nem csak nőgyógyász, hanem egy másik ügyeletes is orvos is ki tudja szedni.

2012. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

szerintem háziorvos is simán kiveszi vagy akárki


szerintem kézzel is ki lehetne venni

2012. júl. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászati sürgősségi, és minden egyéb nőgyógyászat ma csak 14:30 ig volt. A sima ügyeleten is segítenek? Az éjjel nappal van.
2012. júl. 13. 15:32
 6/28 A kérdező kommentje:
Sehogy sem érem el, nagyon fent akadt, félek hogy megsértem a méhem, esetleg felcsipődne a méhszájamba. Vizsugárral gondolkoztam, hogy talán kilökné a helyéről, de félek hogy jobban odatapadna. Nagyon félek, remegek.... a menstruációm is megfog jönni holnap vagy holnapután, és dolgoznom kell a mekiben, ott pedig még inni is alig engednek ki :'(
2012. júl. 13. 15:34
 7/28 anonim ***** válasza:
Míndenhol ki tudják szedni, ne félj, csak indulj el.
2012. júl. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Menj az ügyeletre. Nyugi, nem lesz semmi baj.
2012. júl. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
3%
de vicces, hogy most ugy ülsz a gép előtt, hogy a muffodban egy ovszer, hahahahah
2012. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem fontos nőgyógyászati , az ügyeleten a sima orvosi asztalon is segítenek? jajjj de félek... mindig óvatosak vagyunk, nem értem miért jár rám a rúd... :'(
2012. júl. 13. 15:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!