Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Teherbe eshetett?

Figyelt kérdés

körübelül 10 perce szeretkeztünk barátnőmmel ( gumival ). Kicsit úgy éreztem korán mentem el , így csináltam még körübelül 5 percig. Az a probléma , hoy amikor abbahagytuk észrevettem hogy a gumi hátulján ( a vastag felpöndörített végénél ) sperma volt. körübelül 5 másodpercre rá barátnőm visítozott , hogy érzi a fenekénél az ondót. Megnéztem és a végbélnyílásán láttam egy kicsit , de a hüvelynél és benne nem. Nagyon félünk és nem tudjuk mit csináljunk .. nagyon hálásak lennénk ha valaki segítene és elárulná mennyi esélye lehet annak , hogy teherbe esett.


Előre is köszönjük !


17/F és 15/L



2012. júl. 10. 00:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
HÉÉÉÉ! Én is Tamás vagyok! :D
2012. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

remélem terhes leszXDDDDDDDDDDDDDD

megérdmeli

2012. júl. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
gondolom kijött a gumibol a sperma és kifolyt a felpöndöritett részénél és attól hogy a fenekén még lehetett látni azis lehet hogy belekerült a másik lukba....Szóval ajánlom az esemény utánni tablettát(viszont erre rohadtul neszokjatok rá mert veszélyes a barátnőd számára)... legközelebb ha már elmentél akkor a saját érdekedben cserélj gumit ha nem akarsz MÉG apuka lenni :)(terhességi teszt szerintem most nem segit mert 2 hét kell még megtudjátok nézni(én igy tudom)).
2012. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Ezt elb@sztad! :D
2012. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 reptail ***** válasza:
ba*d meg még1 szer azzal a gumival "préseld ki" a maradékot is.. xD
2012. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te is egy ilyen kotonszökevény lehetsz, azért születtél meg! :D
2012. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
f.szarcú
2012. júl. 10. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb mossad ki a gumit és csiptesd fel a fregolira száradni, jó lesz az még!
2012. júl. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
HÁH ! Nem lett terhes a ku.rva anyátokat !!
2012. aug. 13. 22:36
 30/30 anonim válasza:
Hát te egy csicska vagy neked egy normális nő kellene meg egy k.rva nagy csicskalángos! De szerintem is jó lesz az a gumi még egyszer, tedd ki a napra száradni.
2012. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!