Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Teherbe eshetett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Teherbe eshetett?

Figyelt kérdés

körübelül 10 perce szeretkeztünk barátnőmmel ( gumival ). Kicsit úgy éreztem korán mentem el , így csináltam még körübelül 5 percig. Az a probléma , hoy amikor abbahagytuk észrevettem hogy a gumi hátulján ( a vastag felpöndörített végénél ) sperma volt. körübelül 5 másodpercre rá barátnőm visítozott , hogy érzi a fenekénél az ondót. Megnéztem és a végbélnyílásán láttam egy kicsit , de a hüvelynél és benne nem. Nagyon félünk és nem tudjuk mit csináljunk .. nagyon hálásak lennénk ha valaki segítene és elárulná mennyi esélye lehet annak , hogy teherbe esett.


Előre is köszönjük !


17/F és 15/L



2012. júl. 10. 00:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha azok akik itt válaszoltak f*szarcúak akkor te nem tudom mi vagy. De nézd a jó odalát. Van 9 hónapod, hogy megtanuld hogyan kell pelenkázni.
2012. júl. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 reptail ***** válasza:
100%
a csaj anyja tudja hogy te most kúr*ad teherbe a lányát? :DD
2012. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 reptail ***** válasza:
11.-nél a pont.. :D
2012. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondtam te szerencsétlen! Most erre mit lehet mondani? Elég balf.sz vagy hogy bele élveztél a gumiba és ahelyett, hogy levetted volna, vagy fehúzol egy újat, ha még akarod nyomatni, neeem te csináltad tovább. Gratulálok, csak ennyit tudok mondani! És nem f.szarcúzz, te voltál béna hogy kétszer használtál egy gumit!
2012. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 reptail ***** válasza:
nem kétszer csak nem hagyta abba :DD
2012. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Tévedsz, faszarcúak egybe.


Ennyi információ alapján nem lehet megmondani, mennyi az esélye, hogy teherbe eshetett, és amúgy sem értünk hozzá annyira. Nyilván nem nagyon sok, de az biztos, hogy esély van rá.

2012. júl. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 reptail ***** válasza:
a doki megmondta a tutit :DD
2012. júl. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:
5200 Ft eseményutáni tabletta :) csak egy vény kell hozzá.
2012. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Kétszer használtad, mert miután elmentél még 5 percig ki-be, be-ki és szépen kipréselted belőle az anyagot főleg ha túl nagy méretűt húztál fel és azt sem szakszerűen!
2012. júl. 10. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, megspóroltál egy másik gumit, azaz kb 500 forintot. Cserébe 9 hónap múlva tízezreket költhetsz a gyerekedre. Ajánlom keress neki már most egy jó nevet, ha ajánlhatom akkor a Máriát, Vivient, ha lány. Ha fiú, akkor Tamás, Norbert.
2012. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!