Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes lehetek? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek? 20/L

Figyelt kérdés
Elég keményen cigizek és szoktam piázni is. Nem szedek fogamzásgátlót, és lefeküdtem egy sráccal aki már 3hónapja udvarol nekem. 3x csináltuk eddig, egy hétre rá, hogy megvolt a menstruációm. Próbálta gumiba, de egyszerüen nem volt neki jó és anélkül csináltuk végig, de természetesen a végén mindig kivette időbe. Elszivok napi 1 doboz cigit és ő is. Nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a fogamzást, mert tényleg időbe kivette meg minden, de azért mégis csak félek, mert azt mondják az előváladéktól is lehet teherbeesni. Jövöhéten kell, hogy megjöjjön. Szerintetek van félnivalóm? CSAK normális válaszolók hozzászólásait várom!
2012. júl. 7. 11:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha eltelt két hét, csinálj tesztet!


--

Kedves 39%!


Egyet kérdeznék csak: van gyereked? Lett tőled terhes valaha valaki?

2012. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 39%-os válaszoló!

Attól, hogy kijön a péniszedből sperma, még lehetsz meddő. Esetleg voltál már kivizsgáláson, hogy ilyen 100%-osan kijelented, hogy nem vagy az?

Amúgy hülye az egyik válaszoló keresztapja, hülye a Pearl-index, hülye mindenki aki teherbe esett megszakításos "védekezés" mellett, csak te vagy okos?

Érdekes.

Aztán ha 1x teherbe ejted az aktuális párodat, akkor majd ráfogod, hogy biztos mástól van a gyereke?


De remélem azért működik még valamennyire a természetes szelekció, legalább a 10 év alatt nem szaporodtál. Ilyen géneket ne továbbíts, eszméletlenül buta egyed vagy.


Különben biológiai tény, hogy a férfiaknak van előváladékuk, amit nem éreznek, ha épp kijön, illetve hogy egy csepp előváladék milliónyi spermát tartalmaz. Pont.

2012. júl. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és amúgy igazán sajnállak, hogy annyira nyomorult szexuális életed van, hogy a legjobb résznél ki kell húznod.. :)

Igazán sz@r lehet neked barátom, hogy 10 éve nem élveztél el egy igazán jót.

2012. júl. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

milliónyi sperma az előváladékban? WTF??? normálisak vagytok, először tanuljatok, utána prédikáljatok


[link]


előzőleg ha elment, akkor maradhat benne életképes sperma, alapból köze nincs hozzá... gratulálok az értelmes, tapasztalt hozzászólóknak:)

2012. júl. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Természetesen lehetsz. A megszakítás nem megfelelő védekezés.

100 nőből egy év alatt 35 teherbe esik ezzel a módszerrel.

A cigi meg nem fogamzásgátló. Ha az lenne, akkor nem járkálna minden kisebbségi 3 pulyával.

2012. júl. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

A magyar wiki linkelt oldala nem tünteti fel a forrást.

Az angol igen, s rögtön mást is állít.

2012. júl. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Barbiii1987 válasza:
Kedves 7-es válaszoló, én pont így estem teherbe és általàban mindenki tisztában van vele hogy előváladékból is teherbe lehet esni :)) az hogy neked 10 éve nem volt semmi probléma az nem azt jelenti hogy nem lehetséges!
2012. aug. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!