Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk minden alkalommal és le is ellenőriztük utána az óvszert nem volt semmi gond sem és én sem volt a termékeny időszakomban és most mégis késik 1 napot. Mi lehet a baj ? eddig nem féltem, nem izgultam. Lehet forró kád víz jót tenne ?
2012. júl. 2. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Egy kád forró víz mindig jó. Lehetsz terhes, de ha a gumi rendben volt, akkor a valószínűsége igen-igen csekély....
2012. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nah mi lesz a neve
2012. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
0%
biztos surgosen csinald,mert teherbe estel
2012. júl. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
de semmi előjele sincs még annak hogy terhes lennék. a forró kád vizet viszont ki fogom próbálni.
2012. júl. 2. 15:29
 5/22 anonim ***** válasza:
De ha nincs jele akkor miért idegeskedsz.Ez már embertelenül idiótaság ha minden rendben volt miért lennél ? Minek szeretkeztek ha nem tudod hogy működik.Egyébként az esély mindig fenn áll de kib*szottul de k*rvára kicsi TEHÁT valószínűtlen de ilyen erővel senki se szeretkezzen soha ha nem akar gyereket... Suliba figyelni kellet volna nem pasizni .
2012. júl. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
1 nap?! Ugyan már, ez stressztől, betegségtől, bármitől lehet...!
2012. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
azért idegeskedek mert 1 napja késik, és tudom hogy volt már olyan régebben hogy 1-2 napot késett, de utána folyamatosan 28 napra rá megjött, egyedül volt olyan alkalom amikor már a 24. napon megjött. és nem azért írtam ki hogy "leordibálj" hanem segítségért.
2012. júl. 2. 15:38
 8/22 A kérdező kommentje:
és pár napja folyamatosan fáj a hasam, nem olyan erősen mint menstruáció napján szokott hanem kicsit és a melleim is fájdogálnak.
2012. júl. 2. 15:39
 9/22 anonim ***** válasza:
valakinek 10 napot is késik ha megint csak figyeltél volna iskolában vagy nem csak dugáson járna eszed tudnád hogy a menstruáció késése 100 dologtól függhet.1 nap az meg lóf*sz és ha csak simán válaszolnék azt hinnéd hogy normális hogy idióta vagy :)
2012. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
és bocsánat hogy kijelentem hogy nem csak a dugáson jár az eszem. egy kiírásból nem döntheted el hogy milyen vagyok.
2012. júl. 2. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!