Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
1 hete voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk minden alkalommal és le is ellenőriztük utána az óvszert nem volt semmi gond sem és én sem volt a termékeny időszakomban és most mégis késik 1 napot. Mi lehet a baj ? eddig nem féltem, nem izgultam. Lehet forró kád víz jót tenne ?
2012. júl. 2. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem egyből döntöttem el hanem többől :D . De ha még irkálsz ekkor még idiótánál is rosszabb lehetsz :D
2012. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
te beszélsz ? :D nem tudom ki lehet nagyobb idióta te vagy én :D én csak kérdeztem te meg itt mondhatni "leordibálsz" mintha nem tudom milyen bűnt követtem volna el azzal hogy aggódok :D de egy idióta vagy már bocsánat :D
2012. júl. 2. 16:31
 13/22 anonim ***** válasza:
Nem a válaszolókat kell leidiótázni, hanem gondolkodni, vagy esetleg utánanézni a dolgoknak... Szexelni tudsz, de a női ciklusról kábé fogalmad nincs... Ha rendesen védekeztetek, ugyan mitől lennél terhes? Átjutottak a gumin a srácok egy kis csákánnyal vagy esetleg Szűz Mária szállt meg? 1 nap késés, atyaisten... Én biztos rohannék egyből a nőgyógyászhoz..
2012. júl. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Ahelyett hogy engem oltogatsz jobb híján leszürhetnéd a hasznos tartalmat abból amit mondtam mert van bőven az is de új onnan megmutatkozik a butaságot hogy kb lesem szarod :)


Kedves utolsó


Nem kötözködésképp mondom de a gumi sem 100%os ahogy semmi sem.Bizonyították hogy a gumin lehetnek szabad szemmel nem látható kis apró lyukak és innentől kezdve nem kell magyaráznom.De itt is kb elenyésző az esély hogy terhes legyen ..

2012. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Ő kezdett el engem idiótázni én csak folytattam :D


és kedves "idiótás" :D a hasznos dolgokra figyeltem először és azokat köszönöm a csúnya szavakon kívül, hasznosak voltak, de am az óvszert utána leellenőriztük öntöttünk bele vizet és nyomkodtuk de még csöpögni sem csöpögött. :)

2012. júl. 2. 17:39
 16/22 anonim ***** válasza:
Van olyan kis lyuk amin a víz nem jön ki de a sperma igen :)
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
16-os: eszerint a H2O molekula nagyobb, mint egy spermium. Hihető. Ja.
2012. júl. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
1 nap késés még semmi. Exemnek volt, hogy 2 hetet is késett az aktusunk miatt, egyik barátomnak a barátnőjének meg az egyik ciklusa ki is maradt. Nem kell parázni, bár...ha egy hét múlva se jön meg, egy tesztet megéri venni
2012. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17.Bizonyították olvass utána .. :) Egy páron tesztelték le ahol az egyik fél aids-es volt talán a másik meg teljesen egészséges.Kizárólag gumival szeretkeztek és mind1ik gumit megvizsgálták.Egy idő után a másik fél is elkapta a betegséget és a gumit megvizsgálták és nem eresztett de mikroszkóp alatt apró lyukakat találtak rajta ...
2012. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
de szerencsére nem bennem élvezett el, hanem jóval előtte kivette. és nem értem hogy miért késik még mindig.
2012. júl. 3. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!