Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSÉG! A barátommal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! A barátommal nem védekeztünk, de nem élvezett el bennem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kivette még jóval előtte, rásegített, így elélvezett, de nem bennem. Kb 1 hét múlva kell megjönnie. Mik az esélyeim? Eddig eszembe se jutott, de most belegondoltam, és félek.

2012. júl. 6. 01:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
van aki terhes lehhet van aki nem mi pl 2 évig kiszállásal csináltuk és nincs gyerekem
2012. júl. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az számít valamit, h egy héten belül kell kb megjönnie?
2012. júl. 6. 02:04
 3/18 anonim ***** válasza:

Megvan az esély, de nem sok.99% szerintem, hogy semmi baj nem lesz..

Viszont elég felelőtlenek vagytok.Ennyi erővel orosz rulettet is játszhattok..:)

2012. júl. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
teljes mértékben igazad van:D de már nem tudok változtatni:S
2012. júl. 6. 02:09
 5/18 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell félnetek.

Ha biztos benne, hogy nem volt még előváladék sem, akkor nem lesz gáz. Legközelebb pedig védekezzetek!

2012. júl. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem volt. De lehet olyan, hogy esetleg egyáltalán nem érzi, és volt?
2012. júl. 6. 02:16
 7/18 anonim ***** válasza:
48%

Erre nem tudok biztos választ adni, én érzem jóval mielőtt jönne, így időben ki tudom venni.

Kérdezd meg őt, hogy mennyire biztos benne. Esetleg szokta-e ő is érezni és most érezte-e.

Egyébként jövő hétre vegyetek terhességi tesztet. A kék facelle a mensi kimaradásának első napjától 99 százalékos eredményt mutat, és viszonylag olcsó (500 forint).

Az majd vagy megnyugtat, vagy nem ... :)

2012. júl. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na jó, és ha nem marad ki? Akkor biztos, hogy nincs baj?
2012. júl. 6. 02:21
 9/18 anonim ***** válasza:
48%

Biológia óra, 7. osztály.

Ha megjön, akkor nem lehetsz terhes.(Extrém esetekben igen, de annak tényleg nagyon kicsi a valószínűsége.) :)

2012. júl. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ez az oktató hangsúly aztán nagyon kellett!:)

De köszönöm:D

2012. júl. 6. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!