Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SEGÍTSÉG! A barátommal nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! A barátommal nem védekeztünk, de nem élvezett el bennem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kivette még jóval előtte, rásegített, így elélvezett, de nem bennem. Kb 1 hét múlva kell megjönnie. Mik az esélyeim? Eddig eszembe se jutott, de most belegondoltam, és félek.

2012. júl. 6. 01:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Elnézést, nem oktatlak. Segítek.:)

Szóval, nyugodjatok meg.

Egyébként, ha volt is valami, azon már nem segítetek.

2012. júl. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ha az előváladék beléd ment abból is lehet gyerek, és azt nem érezheti a barátod. Tapasztalatból mondom, mi is gumi nélkül csináltuk, felelőtlenek voltunk és amikor kivettem már az előváladék benne volt a barátnőmben, úgyhogy 50-50%
2012. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nincs olyan,hogy lehet érezni az előváladékot,ez hülyeség. 50-50 % hogy nem lettél terhes.

02.26 osnak meg üzenem,hogy jobban odafigyelhetett volna biológia órán ( ha már ennyire biológiázik ) mert attól még hogy megjön, lehetsz terhes is!!

2012. júl. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi is megszakításossal csináljuk vagy fél éve már. Kicsit parás a dolog. :D A terhesség alatti menstruáció más, ott kevesebb a vér és jól rövidebb.
2012. júl. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! De azt olvastam, hogy az előváladék nem tartalmaz spermát... ?
2012. júl. 6. 14:56
 16/18 anonim válasza:

Nem akarlak paráztatni!

Barátnőmmel védekezés nélkül csináltuk.Nem mentem el soha benne!És terhes lett.lassan a 2.hónapban jártunk amikor kiderült!Ha nem jön meg 1 hét múlva akkor vegyél terhességi tesztet és menj el nőgyógyászhoz ha esetleg pozitiv a teszt!

2012. júl. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha negatív, akkor is menjél el nőgyógyászhoz. Ő tud csak biztosat mondani.
2012. júl. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Na jó, ez még nekem is sok volt, vettem be 72 órásat! Így remélem, megnyugodhatok:S
2012. júl. 6. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!