Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes lehetek? 20/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes lehetek? 20/L

Figyelt kérdés
Elég keményen cigizek és szoktam piázni is. Nem szedek fogamzásgátlót, és lefeküdtem egy sráccal aki már 3hónapja udvarol nekem. 3x csináltuk eddig, egy hétre rá, hogy megvolt a menstruációm. Próbálta gumiba, de egyszerüen nem volt neki jó és anélkül csináltuk végig, de természetesen a végén mindig kivette időbe. Elszivok napi 1 doboz cigit és ő is. Nem tudom ez mennyire befolyásolhatja a fogamzást, mert tényleg időbe kivette meg minden, de azért mégis csak félek, mert azt mondják az előváladéktól is lehet teherbeesni. Jövöhéten kell, hogy megjöjjön. Szerintetek van félnivalóm? CSAK normális válaszolók hozzászólásait várom!
2012. júl. 7. 11:13
1 2
 1/17 AvernusTriad ***** válasza:
15%

20 évesen tudhatnád, hogy bent kéne elélveznie, hogy teherbe eshess.

De mivel nőből vagy, ezért lehetsz terhes, igen.

2012. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

ha kivette akkor nem lehetsz terhes ha beléd élvezett akkor lehetsz.

Majd a sok gyökér úgyis elkezd előváladékozni,mert mást nem tudnak hozzátenni,de az egy f@szság.

2012. júl. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Keresztfaterom megszakítással védekezett ebből kifolyólag van most 3 kisgyereke ebből 2-en mondjuk ikrek. Szóval erről ennyit, hogy az előváladékban levő sperma hülyeség :) Nagyon kicsi az esélye, hogy az előváladékban levő spermáktól valaki megtermékenyedik , hiszen nem véletlen jön nagy mennyiség és lövel ki az elélvezéskor hogy célba juttassa. De ha a nő és a pasi is elég termékeny és sok dolog passzol akkor igen is lehetséges :) Van akik több tíz évig védekeznek megszakítással és semmi van akik 1x és teherbe esik. Esély mindig megvan a terhességre ha egy nő és egy pasi érintkezik csak az esélyeket lehet csökkenteni :) Kicsi az esélye, de ettől még lehetsz terhes. Egyébként gumiba senkinek se olyan jó mint nélküle de egy nem kívánt gyerek még annyira se jó, ezért a normális pasik felfogják a kockázatcsökkentés értelmét :)
2012. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Keresztfaterod egy lúzer volt.
2012. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
a cigi csak akkor véd a terhességtől, ha feldugsz egy dobozzal, és a pasi már nem fér be..
2012. júl. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy beléd élvezett vagy nem. De már akkor is lehetsz terhes ha egyszer beléd teszi egy pillanatra mert az előváladékba is lehetnek spermiumok igaz kevés rá az esély de lehetsz terhes tőle. Az hogy a gumi nem volt jó neki csak kifogás volt. Legközelebb gondolkodjatok 20 évesen már elég érettnek kellene lennettek. Még ha 15 évesek lennétek valahogy megérteném ezt a kérdést hogy aggódsz de 20 évesen már illene tudni. Látom biosz órára egyikőtök sem járt be valami gyakran vagy aludtatok rajta.
2012. júl. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
19%

Bioszórára nem jártatok be meg előváladék meg csak egy pillanatra beteszi blablablabla.Sok gyökér.


Kiváncsi lennék közületek hányan beszélnek tapasztalatból,mert szerintem kb semelyikőtök.

10 éve megszakításosan csinálom és nem lett gyerek soha.Nincs baj a nemzőképességemmel.

Szóval akkor melyikőtök esett teherbe így?


Meg attól még mert valaki azt mondja,hogy megszakításosan csinálta még lehetett egy nyominger szóval jó lenne,ha nem mindig ugyan azt az unalmas innen onnan olvasott sablon szöveget nyomnátok.Sőt a legjobb az lenne,hogy aki tapasztalatlan az kussolna.

2012. júl. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Az a nagy ész aki azt mondja hogy nem elehetsz terhes az előváladéktól,kicsit tanulmányozhatná még ezt a témát,nem egy embert ismerek aki így lett terhes. De annyi ésszel ami neked van nem hiszen hogy feldolgozod.
2012. júl. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
*lehetsz
2012. júl. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%

Nem érdekel kit ismersz meg kit nem.Nem voltál ott amikor dugtak szóval olvasd el mit írtam gyökér.


10 évvel a hátam mögött nehogy már egy ilyen "ismerek valakit aki" túrórudik oktassanak ki.

2012. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!