Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Viszonylag bonyolult problémám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonylag bonyolult problémám van, tudnátok segíteni? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek. Az lenne a problémám,hogy két nap alatt 3 tablettát vettem be...egyet szombaton,utána egyet vasárnap...de az a gond,hogy bekavarodtam és azt hittem,szombaton nem vettem be a gyógyszert,ezért a vasárnapi napon is bevettem egy szombatit(a szünetelős hét előtti utolsó tabletta is szombat,ezért kavarodhattam meg.)És most szombat helyett pénteken van az utolsó tablettám.Szedjem úgy ahogy következik,vagy mit csináljak?

2012. jún. 28. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hívd fel, aki felírta Neked, ha most nem soros, akkor az osztályon segit a kollegája vagy a nővér.
2012. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Benne van a betegtájékoztatóban a teendő, ha kihagysz egyet, vagy, ha többet veszel be. Ezt kövesd: [link]

"Ha az előírtnál több Symicia-t vett be

Symicia túladagolásából származó súlyos károsodás nem ismert.

Ha egyszerre több tablettát vett be, hányingere lehet vagy hányhat.

Fiatal lányoknál hüvelyi vérzés jelentkezhet.

Ha túl sok tablettát vett be, vagy gyermek vett be tablettát, kérjen tanácsot orvosától vagy gyógyszerészétől."

Egyébként a gyógyszerlevélen rajta vannak a napok, tehát egyszerűen tudod követni, mikor vetted be, mikor nem. Esetleg alkoholos filccel a hátulján tudod ikszelni, amit már bevettél-ha szükséges.

2012. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!