Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Te mitől vagy boldog az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mitől vagy boldog az életben? Mikor érezed/éreznéd/érezted magad igazán boldognak? Mik azok a dolgok amiktől jól érzed magad?

Figyelt kérdés
Kort/nemet írjatok kérlek.

2012. jún. 21. 01:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Amikor úgy éreztem ,h megtaláltam azt az embert akit mindig is kerestem fantasztikus és egyben rohattul fura dolog volt ,h már annyi minden közös van bennünk ,h 1ben ijesztő.....

Mintha a legjobb barátom +társam is lenne 1ben hihetetlen energiát adott az élethez stb.. a szar csak az volt amikor felébrettem a csipkerózsika álmából és rájöttem ,h ismét 1dül vagyok:/ És valszinű ,h nem így alakultak volna a dolgok ha mind a 2 en ugyan azt érezzük... a szerelemben soha ,de soha nem érik el ugyan azt a szintet az emberek 1kicsit mindig jobbna beleéli a másik magát....


Amúgy fesztiválokon vagyok a legboldogabb ember a világon és mindenkit megölelnék legszivesebben szoktam is :) és vissza ölelnek :)

2012. jún. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ja lemaratt 22/F
2012. jún. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ha az időjárás lenne a legnagyobb gondom.


kor/nem

2012. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

rock and roll, fesztivál, pia, fű, barátok, zenélés, másoknak segiteni jó ügyben, örömet szerezni olyanoknak akiket szeretek még ha nekem néha szar is :D kb ennyi asszem

22f

2012. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Ha kitűzök célokat és elérem, pl. leadok 5 kg-ot, Ha sportoltam és jó a kedvem, ha pozitívan állok hozzá az emberekhez és ezáltal egyre több pozitív impulzus ér, és rájövök, hogy tök jó kis hely ez a világ, ha nyár van az már boldoggá tesz. :)

20/L

2012. jún. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha egyedül el tudtam volna vinni a 4 milliárdos ötöslottó nyereményt, akkor igazán boldognak éreztem volna magam. ez tuti.
2012. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az ,h boldogság ?
2012. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hm én azon gondolkodom hogyan lehetnék öngyilkos. jel

enleg nem örülök semminek nem szeret senki az én gobdjaimmal a kutya se foglalkozik és nem akarok tovàbb..

2012. jún. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kedves 8,


menj el dolgozni, aztán adózz és segítsd elő a magyar államháztartási hiány csökkenését.

aztán lehet ez boldogságot fog okozni (ki tudhassa).


(a fennmaradó pénzből pedig menj el prostikhoz).


öröm és boldogság.

2012. jún. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

öhm... én tényleg nem akarok rosszindulatú lenni vagy hasonló, de ez miért a fogamzásgátlás témakörbe került?

ilyen köztudott lenne, hogy ha vki boldog, akkor nincs/nem lesz gyereke, vagy mi? :DD

2012. jún. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!