Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megmondanád a barátnődnek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondanád a barátnődnek, ha úgy éreznéd manipulálja a párja?

Figyelt kérdés

Együtt élnek, és eddig bírtam a srácot, de most már kezd sok lenni amit csinál, barátnőm persze nem veszi észre, mert ő élete szerelme.

De úgy érzem hogy érzelmileg nagyon manipulálja a barátnőmet, és próbálja totálisan magához láncolni.

Most megint történik egy jelentősebb dolog, látszik a barátnőmön hogy őrlődik, ha beszél velem erről, megmondhatom a véleményem?


2012. jún. 20. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
én megpróbáltam ( a párja fikázása nélkül, mert tényleg sokat tett érte és szereti is) 7 éve nem beszélünk :(
2012. jún. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Ha igaz barátnőd akkor nem fog megharagudni, még ha nem is ért egyet. Főleg ha ő is érzi h valami nem stimmel. Persze lehet h nem hallgat rád (sőt ha szerelmes akkor tuti nem), de legalább te tudod h mindent megtettél amit tudtál. Azért legyél finom.
2012. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Az én barátnőm kb fél év után visszafogadta a pasiját (megcsalta, elhagyta egy másikért). Finoman közöltem vele a véleményem és nem haragudott meg.
2012. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én meg is próbáltam de nem ért semmit....most meg nézhetem hogy tönkreteszi...
2012. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen azért vagy a barátja, hogy segítsd a bajban (is). Csak arra figyelj, hogy ne bántsd meg és ne hord le, mert nehéz helyzetben van.
2012. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyelőre annyit mondj, hogy ha segítség kellene, rád számíthat. Ebből nem lehet harag.
2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az ilyen helyzetekben azt csinálom, hogy szervezek vele egy csajos estét= két pohár, bor, nasi.

Aztán egész este dumálunk és iszogatunk. Amikor már kellőképpen mámorosak vagyunk, akkor kezdem el az véleményemet felhozni neki. No persze nem támadó jelleggel, hanem finomat. "Én úgy látom...de ha tévedek, akkor bocsánat"

Általában nincs belőle harag, de ha a barátnő hülye és totál szerelmes, akkor nem mész vele semmire. :)

Annyiban viszont jó, hogy legalább tudja a véleményed, és azért ez benne marad az emberben.

2012. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem,abszolút nem szólnék bele!Pláne a manipuláció szót ki sem ejteném a számon!
2012. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele a dolgot! Persze az egyik fülén be, a másikon ki, de legalább nem lett belőle harag!:) Köszi a válaszokat!
2012. jún. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!