Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párod nélküled megy fesztiválo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod nélküled megy fesztiválozni, te mit tennél/hogy éreznéd tudva az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A nyáron pár haverjával fog menni fesztiválozni, viszont eléggé nyugtalan vagyok, ismerve hogy előttem nem vetette meg az egy éjszakás kalandokat, jó párszor volt neki, fesztiválon is akadt, ráadásul full részegen nem is nagyon válogatja meg kit szed össze...

A fesztiválon meg ugye le fog részegedni.

6 hónapja vagyunk együtt, nem csalt meg eddig.

De marha jó érzés lesz itthon szétaggódni magam miközben ő jól érzi magát...


2012. máj. 29. 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát akkor menjél te is bulizni. ennyi.

jóéjt.

2012. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%

esetleg beszéld ezt meg vele, hogy neked ez nem pálya, nem azért vagytok párkapcsolatban, hogy egymás nélkül bulizzatok...

nekem sem tetszene a gondolat, és statisztikailag 95%-ban baj lesz belőle.

2012. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
a kapcsolat alapja a bizalom. Ha félre akar lépni, akkor úgy is megteszi, ha a szoknyáján ülsz.
2012. máj. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%

Hú pont beleillek a pasid leírásába. Minden szó igaz rám.

2 éve nekem is volt barátnőm, elmentem egy fesztiválra pár haverral, a barátnőm meg otthon maradt.

Amúgy megcsaltam, úgy mentem oda hűséges leszek, de a fesztiválokon nagyon tüzesek a lányok...

2012. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mindketten szoktunk külön is elmenni bulizni, ha úgy van, ezzel nincs gond. és egyébként ő a féltékenyebb kettőnk közül.
2012. máj. 30. 00:00
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
nyilván meg fog csalni, ha van lehetőség :D gondolom, már nem hiszel a mesékben :D vagy elfogadod, vagy nem
2012. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor csak remélem hogy utána nem hazudik a szemembe...azért kösz.
2012. máj. 30. 00:10
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha szeret, nem fog megcsalni. Ha nem bízol benne, nincs értelme.
2012. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egyedülállóként voltak kalandjai, vagy barátnői is voltak, akiket megcsalt...
2012. máj. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kezdek olyan csajjal, aki "fesztiválozni" jár, kivéve ha fellépőnek, vagy mást dolgozni megy oda. És pont emiatt, amiket leírtál, hogy az ottani lányoknak mindegy, ha bebasznak, legyen az Balaton Sound, vagy a legutolsó motoros fesztivál. Ha mondjuk a Love Parade-re megy, vagy olyan fesztiválra, ahol nincs ottsátrazás, meg hippiskedés, az oké.
2012. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!