Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párod nélküled megy fesztiválo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párod nélküled megy fesztiválozni, te mit tennél/hogy éreznéd tudva az alábbiakat?

Figyelt kérdés

A nyáron pár haverjával fog menni fesztiválozni, viszont eléggé nyugtalan vagyok, ismerve hogy előttem nem vetette meg az egy éjszakás kalandokat, jó párszor volt neki, fesztiválon is akadt, ráadásul full részegen nem is nagyon válogatja meg kit szed össze...

A fesztiválon meg ugye le fog részegedni.

6 hónapja vagyunk együtt, nem csalt meg eddig.

De marha jó érzés lesz itthon szétaggódni magam miközben ő jól érzi magát...


2012. máj. 29. 23:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
hát igen, én is pontosan ezt gondolnám....és hidd el, meg is fog csalni, mint ahogyan itt más is írta...(mármint hogy ő is megcsalta a barátnőjét)...vagy eltűröd ezt, vagy utlimátumot adsz neki, hogy vagy elmegy, vagy szakítotok, vagy te is mész vele...
2012. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
am nem a fesztiválokon krvára nem tüzesek a lányok :DDD hanem ott hánynak a toitoi vécékben....akinek ez bejön....hát....azzal sem akarok megismerkedni :D
2012. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
na, faszán megoldottam a problémát, jobban, mint gondoltam, hogy lehet. :D Megyek én is a nyáron egy társasággal máshova. bár tudom, hogy ez őt is zavarja, mert volt már szó róla, de nem tiltunk egymásnak semmit, meg nem mondta hogy menjek vele, csak mikor szóba jön h én máshova mennék. más a zenei stílusunk, csak ezért nem fogok oda menni. :D Így meg legalább ő is látja a másik oldalt is, megcsalni meg nem csalt még meg senkit,nem is akar, tudja mi a tét, amit veszíthet, nem csak egy futó dolog vagyok, hanem tervez velem. Nem cseszné el 15-20 perc félredugással, küzdött értem eleget ahhoz. ;)
2012. jún. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!