Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Amióta fog. Gátlot szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta fog. Gátlot szedek (diane35) azota egész nap csak eszem, és nem is vagyok éhes de kivánom a kaját:S mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:
diane pff.. egyik legszutyokabb.. miért ezt írta fel neked a doki? Akkor nincs más hátra mint előre. váltani kell.
2009. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mertr a pattanásaimra irta fel eredetileg, nem fog. gátlása miatt.
2009. júl. 1. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!A pattanásaidra inkább bőrgyógyásszal írass fel valamit.Ezt a gyógyszert meg felejtsd el!Én is szedtem,meg is bántam.A pattanásaim nem multak,a májra káros,és csak fél évig szedhető!Ezt mondta a dokid?
2009. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is ezt szedem,nekem hál'istennek semmi bajom tőle,2.hónapja szedem. Az meg,hogy itt sokan szutykozzák meg minden,teljesen relatív,hiszen van,akinek bevállt,van,akinek nem. Olvastam egy nőt,pont ezen az oldalon,6évig szedte,semmi baja nem lett tőle,gyerek elsőnek sikerült, miután abbahagyta. Úgyhogy ennyit erről,hogy rossz. Minden tablettáról vannak negatív és pozitív vélemények!


Ha neked nem válik be,váltani kell,de nem lehet elkönyvelni,hogy ez szutyok,szar.

2009. júl. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én meg pont azt olvastam itt,hogy 6 évig szedte és nem akar jönni a baba!Egyébként ennek a gyógyszernek csak a mellékhatása a fogamzásgátlás!Emellett védekezni kell másképpen,ha nem szeretnél babát.Pont a 2 véglet,van aki mellette esik teherbe,és van aki évekkel az abbahagyása után sem tud.És emiatt szedhető fél évig csak!

Első válaszoló

2009. júl. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi nem védekezünk másképpen,csak a diane-val és még sincsen baba... eddig :P
2009. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!