Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem kívánom a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a szexet? Mi a teendő, hogy újra megnöveljem a libidómat?

Figyelt kérdés
Még csak 1 éve szedem a fog.bogyót,de már 3hónappal ezelőtt azt éreztem, hogy egyre kevésbé kívánom a páromat és ez mostanra még jobban csökkent?Nagyon zavar hisz régen nem volt ilyen:S
2010. dec. 7. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk keress más védekezési módszert. Más megoldás nem nagyon van.
2010. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem semmi köze a gyógyszerhez. Lehet, hogy egyszerűen kihűlt a kapcsolat, meguntátok egymást, megszokottá váltak az együttlétek, vagy valami. Ezt neked kell érezni.
2010. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.Vik válasza:
52%

kérdezd meg magadtól, hogy szerelmes vagy e még.....

vagy

közöld a pároddal a tényállást és bízz benne, hogy feldob valami újat...lehet az is baj...uncsi...csináljátok mosógépen...vagy ilyesmi

2010. dec. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
simán lehet, hogy a gyógyszer hibája? esetleg valami természetes vágyserkentő? én is mindjárt utánanézek.. mert én 4 hónapja szedem és ugyanez:(
2010. dec. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet a tabletta miatt, igen. Ez a leggyakoribb mellékhatása egyébként...
2010. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha tabletta miatt van akkor az már az elejétől jelentkezett volna. Nem lehet, hogy csak kihűlt a kapcsolatotok, meguntad a párod. Ahogy előttem is írták próbáld meg kicsit feldobni a dolgot, mosógép, autó, új pózok, csípjetek be (én egy kis piától mindig iszonyatosan kívánom a szexet, amolyan ruhatépősen:) ).

Én is szedek gyógyszert és tudom, hogy előfordul ilyen mellékhatás is, de nekem szerencsére ilyesmi nem jelentkezett a 4 év alatt.

2010. dec. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, hogy ilyen őszintén válaszoltatok...

Elgondolkodtam a válaszokon, és lehet, hogy tényleg nem a gyógyszer a hibás...csak eddig magamnak se vallottam be,hogy ,,ami volt elmúlt".

2010. dec. 8. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!