Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló kinyírta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló kinyírta a libidómat! Mit tegyek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

3 fázisú tabit szedek (Samba), már 5. hónapja.

...és most kapaszkodjatok meg: már 2 hónapja nem szeretkeztünk a párommal... Emiatt pocsékul érzem magam és már elegem van... Mióta szedem a gyógyszert, azóta havonta kb. 2-szer volt valami (holott azelőtt ki kellett választanunk egy napot a héten, amikor "NO szex", csak pihi)... 2 hónappal ezelőtt is csak azért jött össze, mert elfelejtettem bevenni a bogyót és másnap annyira kívántam, hogy azt el sem tudom mondani...

Ráálltam a libidófokozó praktikákra (pl.:fahéj, Mg, B-vitamin), de nem segít... Nyilván másik tabi kell... Van még valaki rajtam kívül, aki hasonlóan járt? (és még csak 22 éves vagyok)Hogyan oldotta meg a dolgot? Üdv


2010. júl. 31. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én kapcsolatom is ebbe ment tönkre. Barátnőm nem kívánta a szexet, megváltozott a szaglása, állandóan rágcsált mint egy hörcsög. Mint aki terhes. Nagyon gáz ez az egész fogamzásgátló. Miért kell szétcseszni a szervezeteteket?
2010. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Sztem hagyd azt a tablettát mert csak gombát kapni tőle, mivel módosítja a punci ph-t amitől megszünik a természetes védekezési képessége..


Használj kúpot, vagy a párod verje ki előtte a melledre aztán szakítsátok meg amikor elmenne újra.

2010. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Akkor ezért lehetett hogy a csajomnak egy idő után már az ondó is csípte a nuniját?
2010. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Így van..


A fogamzás gátlók többsége úgy működik hogy a természetes tejsavas kémhatást lúgossá teszi emiatta spermák nem tudnak oylan gyorsan mozogni és sokkal hamarabb elpusztulnak.


Csak ezzela lúgos kémhatással utat nyita gombás fertőzések előtt, mivel azoknak meg pont ilyen körülmények kellenek.

2010. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nekem is libidócsökkenést okozott a fogigátló.Kipróbáltam kb 5 fajtát.Alig szeretkeztünk,ha mégis rávett a párom akkor olyan száraz voltam hogy fájt,vagy be sem tudott hatolni :S Mióta abbahagytam (lassan 2 éve) azóta helyrerázódott a libidóm.Te is kapaszkodj meg:A gyógyszer abbahagyása pedig hazavágta a mensimet: 1 hétig megvolt egy hétig nem.A nődoki is nézett rám nagy szemekkel,hogy milyen sokat vérzek!Már kezd beállni (vérzéscsillapítók mellett).DE babát szeretnénk aki eddig még nem sikerült.

Ha rám hallgatsz maradtok az óvszernél.Igaz hogy kényelmetlenebb de nem okoz libidó csökkenést és egyéb problémákat.

22/L

2010. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A rendszertelen ciklusom miatt kezdtem szedni (1 hónap alatt 3-szor menstruáltam)...
2010. júl. 31. 22:54
 7/21 anonim ***** válasza:

Nekem is a mensi miatt írták fel.

Mindig 28 napra jött meg csak 13-20 napig tartott :S elég erősen.gyógyszer mellett 8 napig.

22/L megint :)

2010. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nálam 10 nap vérzés, 5 nap szünet, 10 nap vér, 5 nap szünet, 10 nap vér... és vége is volt egy hónapnak :D


A tabi ezen a téren nagyon bevált. Életemben nem volt ilyen percre pontos ciklusom... viszont ha a párom és a rendszeres menstruáció között kell választanom, akkor inkább abbahagyom a tabit... :S

2010. júl. 31. 22:59
 9/21 anonim ***** válasza:
Jól teszed. Sajnos az én barátnőm nem ismerte fel hogy mi okozza a problémát. :(
2010. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Próbálj meg másik tabit, ha amúgy ez a védekezési módszer neked a legszimpibb. Bár én is inkább óvszer párti vagyok.

De ez a rendszertelen mezesz sem a legjobb....Mert ha csak picit összevissza lenne az annyira nem gáz, de ha ennyit vérzel még a végén vérszegény leszel.

Esetleg próbálj meg "természetes" praktikákat. Lehet nem használ, de ártani sem fog.

Barátcserje kapszula, gynex, gyógyteák.

2010. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!