Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló kinyírta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló kinyírta a libidómat! Mit tegyek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

3 fázisú tabit szedek (Samba), már 5. hónapja.

...és most kapaszkodjatok meg: már 2 hónapja nem szeretkeztünk a párommal... Emiatt pocsékul érzem magam és már elegem van... Mióta szedem a gyógyszert, azóta havonta kb. 2-szer volt valami (holott azelőtt ki kellett választanunk egy napot a héten, amikor "NO szex", csak pihi)... 2 hónappal ezelőtt is csak azért jött össze, mert elfelejtettem bevenni a bogyót és másnap annyira kívántam, hogy azt el sem tudom mondani...

Ráálltam a libidófokozó praktikákra (pl.:fahéj, Mg, B-vitamin), de nem segít... Nyilván másik tabi kell... Van még valaki rajtam kívül, aki hasonlóan járt? (és még csak 22 éves vagyok)Hogyan oldotta meg a dolgot? Üdv


2010. júl. 31. 22:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
59%-os: Amúgy a nők általában azért szednek tanlettát, mert a pasik hisztiznek az óvszer miatt.
2010. júl. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A mi esetünkben viszont én könyörögtem h én inkább óvszereznék csak ne tegye tönkre magát hormonnal. 30/F
2010. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: Dícséretre méltó:)
2010. aug. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Először premens tabit szedtem, gyógyteákat+vitaminos pezsgőtablettát ittam... nem használt... aztán jött a teljes nőgyógyászati kivizsgálás, persze nem találtak semmit, ami ezt a rendszertelenséget kiváltotta. Jövő hónapban elfogy az utolsó levél fogigátló, aztán a dokimnak megmondom, hogy találjon ki valamit :)


Egyrészről örülök, hogy nem csak én jártam így, másrészt viszont sajnálatos, hogy emiatt tönkre mennek kapcsolatok... Köszönöm a válaszokat, megnyugtató, hogy (talán) nem bennem van a hiba! Köszi,köszi,köszi!!!

2010. aug. 1. 08:33
 15/21 anonim ***** válasza:
Én is így jártam a fog.gátlóval. Nem kívántam a szexet, állandóan gombás voltam, ráadásul miután abbahagytam 4 hónapig nem jött meg :S Én csak lebeszélni tudok mindenkit róla. A poén az egészben, hogy kipróbáltam egy másik fajtát, de az is pont ugyanezeket a tüneteket hozta. Szóval ha egyszer az egyik rossz, akkor szerintem mindegyiknél lesz ilyen probléma. A mensesem nagyon gáz azóta is, de legalább van szexuális életem :D
2010. aug. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nekünk a gumi volt "libidócsökkentő" 4 hója tabizok, 1000x többet szeretkezünk.

Vannak olyan nők akik nem bírják a tabit. Ez van...

L/18

2010. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
nuvaringet próbáldd ki,annál nem vettem észre libidócsökkenést,azzal is csináltuk heti 6nap,most tabletta mellett átlag 3:D
2010. aug. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Szyszke válasza:

én Gesromixot szedek, és nekem bevált, nincs semmi csökkenés, gombás se vagyok pedig majdnem 2 éve szedem.

Nekem is rendszertelen volt, de azóta minden ok!

Van aki a tabit, de van aki a gumit nem bírja. kikell tapasztalni kinek mi a jó:)

2010. aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én Femoden-t szedek és semmi bajom vele. Hetente 5-6x szexelünk. Szerintem érdemes kipróbálni egy másik tablettát. Nem mindegyik hat így a szervezetre.
2010. aug. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én 8 hónapig szedtem ugyanazt mint te Szambát. Közben nagyon szenvedtem gombától és a libidóm is nagyon nulla volt. Nagyon fájt a szex meg nem is nedvesedtem be szinte semmenyire. Megelégeltem ezt az állapotot és váltottam Volinára az orvos tanácsára. Mostmár kezd helyre jönni, sokkal jobban élvezem a szexet mint azelött. Egyébként sok mindenkitől azt olvasom meg hallom hogy ez a Samba atom-libidócsökkenő. Én biztos hogy váltanék a helyedben.
2010. aug. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!