Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló kinyírta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló kinyírta a libidómat! Mit tegyek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

3 fázisú tabit szedek (Samba), már 5. hónapja.

...és most kapaszkodjatok meg: már 2 hónapja nem szeretkeztünk a párommal... Emiatt pocsékul érzem magam és már elegem van... Mióta szedem a gyógyszert, azóta havonta kb. 2-szer volt valami (holott azelőtt ki kellett választanunk egy napot a héten, amikor "NO szex", csak pihi)... 2 hónappal ezelőtt is csak azért jött össze, mert elfelejtettem bevenni a bogyót és másnap annyira kívántam, hogy azt el sem tudom mondani...

Ráálltam a libidófokozó praktikákra (pl.:fahéj, Mg, B-vitamin), de nem segít... Nyilván másik tabi kell... Van még valaki rajtam kívül, aki hasonlóan járt? (és még csak 22 éves vagyok)Hogyan oldotta meg a dolgot? Üdv


2010. júl. 31. 22:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom h ezt történt veled:( én el nem tudom képzelni h milyen lehet:S 2 éve szedem már ugyanazt, sztem menj el dokihoz, modnd neki h próbáljatok ki másikat, ez neked nem vált be úgy tűnik, de nagyon sok van még, főleg a menstruációd miatt is jó lenne egy másik.

Sok sikert!

2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!