Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem kívánom a szeretkezést....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szeretkezést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már fél éve szedek fogamzásgátlót és a mellékhatása miatt szinte már nincs is kedvem a szeretkezéshez. Hogyan hozhatnám vissza a szexualitás utáni vágyamat? Ha abbahagyom a gyógyszer szedését, visszajön a vágy?
2011. febr. 27. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem biztos, hogy a gyógyszertől van. Valami más oka nem lehet?
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem, imádom és szeretem a párom, és szeretnék is vele szeretkezni.... de nem kívánom, nem őt, hanem az egész szeretkezést. Mással sem feküdnék le. Ezért gondolom, hogy a fogamzásgátló miatt lehet, mert mielőtt elkezdtem volna szedni, minden rendben volt.
2011. febr. 27. 19:30
 3/12 anonim ***** válasza:
O.o azt hogy?
2011. febr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 poiu ***** válasza:
Lehet a fogamzásgátlótól, mert abban olyan hormon van, amitől a szervezet azt hiszi, hogy terhes. Ha elég elszántak és fegyelmezettek vagytok, elhagyhatod a tablettát és megpróbálkozhattok a ritmus módszerrel (nekünk bejött). Nézz utána, mert ez nem csak naptár, hanem hőmérő és napi váladékvizsgálatot is jelent, naponta 3 perc munka....
2011. febr. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Norb66 ***** válasza:
A fogamzásgátlótól van ez valószínűleg, és eddigi vélemények szerint visszatér az étvágyad ha abbahagyod a szedését.
2011. febr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor van ilyen hatása ha erről minél többet olvasol.Felejtsd el h a fog.gátló leviszi a libidód,próbáld meg elengedni magad és élvezni a szexet,na meg a saját és a barátod testét!Ha nem megy,akkor hagyd abba a fog.gátlót de minden alkalommal védekezzetek.
2011. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gyógyszertől, a szex gondolatától is undorodtam. Mióta abbahagytam semmi gond nincs, 1-2 hónap alatt visszaállt hála istennek, soha többé nem szednék hormont.
2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

olvastam egy magazinba szexuális vágyat növelő füstölőkrőL:D

nézz utána ha unatkozol

2011. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy hozzászoksz vagy abbahagyod a tablettát és máshogy védekeztek. Sajnos a libidócsökkenés a fogamzásgátló egyik "mellékhatása"
2011. febr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát azért ez már nem libidócsökkenés kategória hanem megszűnés. Dokival válts gyógyszert.
2011. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!