Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem kivánom a sexet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kivánom a sexet?

Figyelt kérdés
Másfél éve együtt vagyunk a barátommal eddig semmi gond nem volt... sőt szerintem még viszonylag sokat is voltunk együtt az átlaghoz képest van amikor napi kétszer is csináltuk. de viszont 2 hete egyszerűen nem kivánom a sexet. szó sincs arról h nem szeretném mert ugyanúgy szeretem mint az elején. ugyanolyan vonzónak tartom most is. de egyszerűen ha oda kerül a sor semmi se tud felizgatni és már őt is megbántom evvel. nem tudom van e hozzá köze de három hónapja fogamzásgátlót szedek. Légyszi segítsetek hogy mitől lehet vagy hogy mi lehet erre a megoldás. előre is köszönöm a válaszokat. 19L
2010. nov. 14. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a fogamzásgátlótól. Az okozza ezt, nálam is ez volt.
2010. nov. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
írass másik fogamzásgátlót,attól van a problémád.
2010. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én most a sósat nem kívánom
2010. nov. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Védekezz máshogy! Úgy látszik neked nem jön be a tabletta. Van ilyen, semmi ciki nincs benne.
2010. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nalam is ez volt, sot nalam huvelyszarazsagot is okozott ,meg rendszeres huvelygombat, petefeszekgyulladast, bakterialis fertozeseket.
2010. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

evvel nekem is vót sok poblémám..aztángyütt a guttalax

fckyhgyik gyanus

2010. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez bizony a tabi miatt van. Nekem is ez volt a problémám, meg még egyéb dolgok (hüvelygomba), és emiatt abba is hagytam hamar a gyógyszert, és utána kb. újra olyan lettem mint régen. A csere sem hiszem hogy segítene, nekem se segített, mert igazából minden talbetta leállítja a peteérést, és emiatt van hogy nem kívánod úgy.
2010. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úr Isten! Szinte hátborzongató a hasonlóság kettőnk között. Épp kérdést akartam kiíírni amikor, kidobta a tied. Nézd csak mit írtam? :D


A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Az elején minden tökéletes volt nagyon sokat voltunk együtt. Mostanra ez megváltozott. Egyre többször van olyan, hgy egyszerűen nincs kedvem a sexhez. Légyszi olyan válaszokat nem szeretnék amiben azt írjátok, hogy már nem szeretem mert őrülten szeretem, imádom!! Azt mondta hogy lehet, hogy a fogamzásgátlótól. Tájékoztatóban benne volt, hogy libidó változása, de eddig semmi baj nem volt. Kb. egy hónapja vagyok így ezzel. Viszont múlthéten együtt tévéztünk egy délutánon és úgy felhúzott hogy szinte rávetettem magam. Mivel a helyzet nem engedte nem volt semmi különös. Lehet hogy ő csinál valamit rosszul és nem tud eléggé felizgatni mikor odakerül a sor? Szeretném a véleményetek kérni :)


Hirtelen azt hittem, hogy a sajátomat olvasom. :)

2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért az megnyugtat egy picit hogy nem vagyok génhibás és nem vagyok vele egyedül :)
2010. dec. 8. 10:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! Úgy nézz ki kezd megoldódni a probléma! Ugyanúgy szedem a fogamzásgátlót mert nálunk ez a megbízhatóbb módszer! Szóval szerencsére most már kezd visszaállni a libidóm szerintem csak attól volt hogy nagyon stresszes meg fáradt voltam :)
2010. dec. 8. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!