Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Márciusban szültem, szeretnénk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusban szültem, szeretnénk még egy babát, de csak később. 5 évvel ezelőtt Diane35öt szedtem, de most mást szeretnék. Most mit szedjek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 19:34
 1/5 anonim válasza:
Én régen, 5 évig Triodena bogyót szedtem, a 3 havi kb 6000 Ft.
2008. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a dokid,mert szoptatás alatt nem lehet akármit szedni.Én májusban szülök,és én sem szeretnék azonnal babát,így amint lehet én is elkezdek valamilyen hatékony védkezést alkalmazni,de erről mindenképpen egy nőgyógyásszel fogo konzultálni,hogy szerinte mi a legmegfellőbb nekem.Tedd te is ezt!
2008. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is szedhetsz fog.gátlót, ilyen pl. a Cerazette (lehet nem jól írtam). Ez 28 szemes vagyis nem kell szünetet tartani!
2008. ápr. 26. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoptatok:( mert eleve nem volt tejem:(
2008. ápr. 26. 11:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz, akkor bármelyiket szedheted! Szedj alacsony hormontartalmút pl. Yasminelle, Gracial, Belara, Yadine...és még sorolhatnám. Menj dokihoz és majd ő ír egyet!
2008. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!