Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6hónapos kisfiamat csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6hónapos kisfiamat csak szoptatom, fogamzásgátló gyógyszert a 6hetes kontroll óta szedem. Egy hete valahogy "minden más". Lehetséges hogy terhes vagyok? Menzeszem igazán még nem volt szülés óta, egyszer vérezgettem 2napig márciusban.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm, ha már érzel tüneteket, az HCG jelenlétre utal, amennyiben ezek terhességi tünetek. Csinálj egy terhességi tesztet, lehetőleg 10-es érzékenységűt reggeli első vizeletből. Valószínűbb, hogy a fogamzásgátló mellékhatása, de egy tesztet megér :)
2010. ápr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
El képzelhető, hogy e csúszott egy baba.De véleményem szerint szoptatás alatt nem kellene fogamzás gátlót szedned, mert esetlegesen a babára is ki hathat!AZ ÓVSZER NEM HARAP.
2010. ápr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyász ajánlásával szedek gyógyszert,dirrekt szülés utáni,szoptatás alatt szedhető dózisban.Ez már a 2.-ik gyermekem,egyiknél sem okozott problémát(eddig).Tüneteim rémesen hasonlóak mint a terhességnél voltak.Ha mégis kiderül honnan tudom meg hol tartok?Mikortól számoljam a heteket?
2010. ápr. 18. 09:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mégis babát vársz, akkor majd az ultrahang megmondja, hogy milyen idős terhes vagy a méret alapján. Vagy ha fiatal terhes vagy, lehet kapni clearblue digitális tesztet, ez kiírja a HCG mennyiség alapján, hogy körülbelül hány hetes terhes vagy. Kicsit drága terhességi teszt, tehát jobb, ha az ultrahangon egy vizsgálat keretében az orvos mondja meg, de ha nagyon kíváncsi vagy már, akkor így megtudhatod. Megírod majd mi lett végül? Iszonyú kíváncsi vagyok :)
2010. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!