Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor kezdjem el szülés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdjem el szülés után a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
2 hónapos a babám,már nem szoptatok,de még a menszeszem nem jött meg szülés óta.Regulon tablettát irtak fel és szerintetek bármikor elkezdhetem vagy várjam meg az első menszeszt?
2010. jún. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább várd meg az első menzeszt, mert a tabletta beindíthatja a menstruációt, viszont a szervezetednek jobb, hogyha magától, természetes módon indul be a folyamat.
2010. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp várd meg az első menzeszt és annak az első napjától kezdd el szedni. azonban egy tanács: ha azon az első napon még csak alig van valami, pl csak rózsaszínes folyásod van, vagy barnás, akkor várd meg a következő napot, míg felerősödik, mert az számít az igazi első napnak. nekem is így mondta az orvos. ha így szeded, akkor elvileg már rögtön véd, bár én biztonsági okokból használnék kiegészítő védekezést, míg az első levél el nem fogy.
2010. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,és valószínű hogy megvárom az első napot.
2010. jún. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!