Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Diane35őt szedek, de késik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diane35őt szedek, de késik?

Figyelt kérdés

Diane 35őt szedek. Már az első hónapban gondjaim voltak vele, mert végig véreztem az első levelet. Kedden van a szünetem és az előző(első) levelemnél is péntek szombat környékén éreztem azt, hogy szinte ömlik belőlem a vér. Igazából most így nem tudom, hogy mikor jött meg előzőleg, mert ugye végig véreztem. Akkor voltam vele orvosnál azt mondták normális. Most lett vége kedden a második levelemnek, de még nem jött meg. Ez mennyire nagy probléma? Más is járt már így? + még múlthét hétfőn volt mégszáj fagyasztásom, ez közre játszhat?


Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. máj. 27. 16:40
 1/5 anonim válasza:

Én is Dianne 35 öt szedek. Nekem mindig vasárnap van az utolsó szemem és utána 6 nappal, azaz szombaton szokott megjönni. A használati utasítás szerint 2 v 3 napon belűl kellene megjönnie az utolsó szem után. Én meg kérdeztem az orvosom, hogy ez baj, és azt mondta h nem, mert rendszeresen 6 napra jön meg. De beszélj az orvosoddal feltétlen!


G.

2010. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Diane-val sokaknak van problémájuk. ez a gyógyszer valójában nem fogamzásgátló, csak a mellékhatása a fogamzásgátló hatás. Hat hónapnál tovább elvileg nem is lehet szedni. Bőrproblémákra kaptad, vagy miért ezt írta fel a doki?
2010. máj. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már több mint egy éve szedem, és az orvosom azt mondta, hogy évekig lehet szedni, főleg annak akinek főként hormonproblémák miatt írták fel. Bár lehet h ő tudja rosszul...
2010. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 12:22


Én nagyon gyorsan keresnék egy másik nődokit, főleg ha szeretnél még gyereket szülni egyszer.

2010. máj. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem ő már a második nőgyógyászom, tudom, hogy nem szabad sokáig szedni, de az arcomra kaptam, nincs más választásom :/ így is szenvedtem vele 1 hónapot ki kellene szenvednem azt a fél évet :) Én is nagyon sok rosszat hallottam róla, de más nem segít az arcom. Két hét múlva megyek csak kontrollra akkor rákérdezek. Az elsőnek nagyon köszönöm, meg nyugtatott, hogy neki se első napra jön meg. -Köszi a többieknek is.!!
2010. máj. 28. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!