Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hnap lesz 1 hónapja h járok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hnap lesz 1 hónapja h járok a barátommal.15 éves vagyok (márciusban töltöm a 16-ot). Szerintetek lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, és ő is azt mondja, h szeret, sőt h ennyire még senkit sem (Ő is 15 éves).Volt már ujjazás, és más dolgok is.Látott már mesztelenül,énis láttam már a lényeget.1 héten 5-6x találkozunk, 9 órákat vagyunk együtt, egy településben is lakunk.Szerintetek?
2009. okt. 27. 23:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lefeküdhetsz vele. De mindenképp védekezzetek!
2009. okt. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tenném a helyedbe. Tudom most hülyén fog hangozni neked mert te úgy érzed érett vagy rá 15 évesen de később majd belátod hogy nem. Tudom ezerszer ezer mindenre mondja mindenki ezt neked persze te meg azt mondod ezekre hogy de komoly vagyok meg érett rá. Tapasztalat én is ezt tettem és 16 évesen feküdtem le a barátommal 3 hónap után és most sajnálom hogy nem vártam még egy kicsit de akkor nem így gondoltam. Csak gondold át mert tudom hogy most hajt a vágy de azért gondold meg jól mert ezt nem tudod visszacsinálni!!! De ha úgy döntesz hogy lefekszel vele akkor feltétlen védekezzetek. És arra hogy azt mondta téged szeretett eddig a legjobban az talán azért van mert csak 15 éves mert ha belegondolsz nagyon messze van még a felnőtt kor amikor az emberek szerelmesek mert kamaszkorban 12-13 évesen még az nem igazi szerelem remélem tudod.
2009. okt. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem ne tedd...lehet úgy érzed, hogy érett vagy rá de még hidd el hogy nem.
2009. okt. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
45%
1 hónap alatt, 15 évesen mar minden megvolt, csak a szex nem????? hat azért, ez gaz. nem tenném, mert meg fogod bánni. 1 honap alatt meg se ismered igazan.
2009. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1 hónap? Gratulálok. És még megkérdezed, hogy lefeküdj-e vele? Helyesen írni nem tudsz, és már a szexen gondolkodsz.

Szerintem inkább iktassátok be programnak a közös biológia tankönyv-olvasást.

Sok szerencsét.

2009. okt. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
VELEM ugyan ez volt ne higgy neki !! :C ugyan ien idösen most vok 16 meggbántam :C
2009. okt. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csináld, ahogy érzed. Miért ismeretleneket kérdezel?? Attól hogy pszichológiailag átadod másnak a felelősséget, neked kell tudnod, meg akarod e tenni, vagy megbánnád e!!
2009. okt. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod bánni, akkor tedd!
2009. okt. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mi ezt nem tudhatjuk lefeküdj-e vele. ezt csak te tudhatod. szerintem ne.
2009. okt. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ne feküdj le vele. Én is 15 éves voltam, amikor elveszítettem a szüzességem, de nagyon megbántam. Lehet, hogy érettnek gondolod magad rá, de nem vagy az. Én is úgyanígy gondoltam, mint te és nagyon nagyot hibáztam. Pedig mi is szerettük egymást.
2009. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!