Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedését abbahag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedését abbahagyhatom egy hónapra?

Figyelt kérdés

Kedden kéne elkezdenem a következő havi adagot, de még nem voltam receptért. Mivel csak időponttal lehet menni a nőgyógyászomhoz, nekem meg nincs időpontom, és kb 2 hét múlva kapnék legközelebbre, nem tudom elkezdeni a következő havi adagomat, amikor kéne. Kedden amúgy se tudnék menni hozzá. Kihagyhatok egy hónapot? Lehet belőle valami bajom? Vagy kezdjem el szedni 2 hét múlva, és eltolódik az egész? Mit csináljak?


Köszönöm!

L/23


2012. jún. 3. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lesz, csak nem fog védeni 1 ideig
2012. jún. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kihagyhatsz ha védekezel :) egyénfüggő, hogy lesz-e bármiféle mellékhatás.Ha el akarod kezdeni szedni,besétálsz a legközelebbi kórházba és elmondod, hogy elfogyott a gyógyszered,sürgősen kell egy recept.Akkor a kórházi nőgyógyász felírja.
2012. jún. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség lenne, és a szükségesnél is jobban megkavarná a ciklusodat, arról nem is beszélve, hogy megint várhatnál egy jó ideig, mire kialakul a védettség. Ha abbahagyod, azt nem lehet csak egy hónapra, akkor már 3-4-et kellene kihagyni. Valahonnan szerezz bogyót. Egyébként nem értem, miért nem lehet másik dokihoz menni, akinél 1-2 napon belül kapsz időpontot.. elvégre úgyse fog megvizsgálni, csak egy recept, és kész. Arról nem is beszélve, hogy miért vársz addig, míg az utolsó levél elfogy? Egy tartalék levél célszerű lenne, pont az ilyen esetekre.
2012. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a háziorvosod is felírhatja. ha már szedtél ilyet, akkor a rendszerben fel van egyezve tehát ő látni fogja h nem csak hasra csapsz h neked ez a foggátló kell


21L

2012. jún. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!