Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzságátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fogamzságátló tabletta?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ezzel a bogyóval kapcsolatban?

2012. máj. 31. 21:57
1 2
 1/14 anonim válasza:

3 nap mulva kezdem el szedni, még soha nem szedtem elötte tabit, szval engem is érdekelne a dolog :)

nekem a doki azt mondta h ebbe van a legkevesebb hormon tartalom, azaz nem kezdesz el tőle szőrösödni, hízni stb.:) hát kiváncsi leszek rá :)

ja és mi 6300 ért vettük és egy doboz 3 hónapig elég:)

2012. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy én még nem mertem megvenni, félek, hogy fellép valamilyen mellékhatás az esetemben. A családomban volt már trombózis.:S
2012. máj. 31. 22:15
 3/14 anonim ***** válasza:

Én szedtem három évig: 20 kg jött rám az első fél évben. Szóval amint elkezditek, azonnal duplájára emelni a sport, felére a kajaadagot. (nyilván költői túlzás, de nagyon oda kell figyelni) Ráadásul én kaptam miatta egy szép kis felszíni vénás trombózist, amit nem sírok vissza azért, meg az ellenségemnek sem kívánom, mert iszonyat fájdalmas.

Szóval én ha tehetném, még egyszer nem szednék bogyót.


Nyilván, ha valakinél nem alakul ki trombózis hajlam, nem hajlamos a hízásra ennyire (én a sport mellett szedtem fel ennyit), akkor lehet, hogy beválik. Mondjuk terhes nem lettem mellette, ez igaz.


24/N

2012. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Sajnos az én családomban van hajlam, úgyhogy (részben) emiatt vagyok bizonytalan.
2012. máj. 31. 22:20
 5/14 anonim ***** válasza:
A felírása előtt elvileg vizsgálni kell a vér trigliceridszintjét, ami pont a trombózisra való hajlamra utal. Ha vérvétel nélkül felír az orvos egy fogamzásgátlót, akkor az felelőtlenség.
2012. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én nem híztam tőle,terhes sem lettem és semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam,pedig már kb 5 éve szedem ezt a gyógyszert.Persze alapos kivizsgálás után írta fel nekem a doki eredetileg azért,mert nagyon görcsölt a hasam,mikor megjött,később pedig jó volt,mikor összejöttünk a párommal,így a védekezés nagyjából adott is volt.

De ugye mindenkinek más a szervezete,mint ahogy az egyik fentebbi válasz is mutatja,így nem lehet előre megjósolni,hogy neked használ-e, vagy sem.

22L

2012. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Rajtam semmilyen vizsgálatot nem végzett előtte.:/
2012. máj. 31. 23:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát,akkor keress inkább egy másik orvost,bizonyos vizsgálatokat el kell végezni előtte,főleg úgy,hogy a családodban már előfordult trombózis.Említsd meg ezt az orvosnak is.Kivizsgálás nélkül én nem merném szedni a gyógyszert.
2012. máj. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy volt már rá példa a családban. Hát ki fogom kérni egy másik orvos véleményét is, nehogy a figyelmetlensége miatt legyen gond.
2012. máj. 31. 23:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát csak rosszat tudok mondani.40 kilót híztam tőle és úgy megkavarta a hormonjaimat,hogy életem végéig gyógyszert kell szednem és nehezen eshetek majd teherbe.
2012. jún. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!