Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tizenévesen spermicid vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenévesen spermicid vagy tabletta?

Figyelt kérdés

Tizenéves korban(gondolok itt 16-18 évig terjedő korintervallumra) melyik ajánlott? Mindegyikről olvastam jót is,rosszat is... Teljesen tanácstalan vagyok. Mindegyik óvszeres védekezéssel vegyítve lenne, de azt önmagában kevésnek tartom.

Tabletta ellen szóló érvem, hogy nincsenek tapasztalataim nőgyógyásszal és egyenlőre kicsit félek is a dologtól.Plusz még a hormontartalmától is eléggé tartok. Spermicid ellen szóló érvem, talán a hormonmentessége miatt kevésbé hatásos...

Tabletta mellett szóló érvem, hogy talán az egyik legbiztosabb védekezési módszer. Spermicid mellett pedig, hogy vény nélkül kapható és jelentősen olcsóbb, mint a fogmazásgátló tabletta.

Ezek tévhitek vagy nem? Ugyanis ember vagyok én is tévedhetek. Tudnátok segíteni, véleményt mondani? Lehetőleg tapasztalt emberek válaszát várom. Köszönöm!



#tabletta #spermicid #tini fogamzásgátlás #tinédzserfogamzásgátlás
2012. máj. 29. 23:54
 1/9 anonim ***** válasza:
aszpirin:)
2012. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
adrenalin
2012. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
iszonyatosan büszkék lehettek most magatokra.
2012. máj. 30. 00:00
 4/9 anonim ***** válasza:
spermicides óvszer.
2012. máj. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

óvszer.

18 előtt nem érdemes tabit szedni, a spermicid (kúp, tabi, gél, kutyafülelótúró) meg nem biztonságos, akármikor becsúszhat vele egy baba.

2012. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Óvszer mellé nem kell más, csak spermicides nedvesítő.

Ha félsz tőle, ne dugja oda, csak simogassatok, nyalakodjatok.

2012. máj. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az óvszer elég, ha mindenképp mellé akarsz még védekezni, akkor spermicid.

Annak semmilyen káros hatása nincs a fogamzásgátlóval ellentétben.

2012. máj. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátlás bonyolult, és orvosi felügyelet mellett történik. Nem olyan mint egy "aspirin" hogy szedem nem szedem. Nemcsak 18 éves korban, hanem idősebben is a legkézenfekvőbb védekezési módszer az óvszer.
2012. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki segítőkészségét! :)
2012. máj. 31. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!