Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek tablettát és 10 -15...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek tablettát és 10 -15 percel elöbb vagy késöbb vettem be eddig de tegnap háromnegyed vagy 1 órával késöbb vettem be . Nem csökken a hatékonysága?

Figyelt kérdés

( értetlen a kérdés de válaszokat kérnék )

szerencsétlenek kíméljenek ! köszönöm !



2012. máj. 28. 19:38
 1/6 A kérdező kommentje:
mármint fogamzásgátló tablettát szedek ha valaki megkérdezné .........
2012. máj. 28. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
Benne van a betegtájékoztatóban amit NEM dobunk ki, hogy 12 órán kívül veszel be tablettát, csak akkor csökken a hatékonysága.
2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 órát lehet késlekedni a bevétellel
2012. máj. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom meg is van sőt +-ba még egy tájékoztató csak megijedtem :S de köszönöm a válaszokat ... és még azt szeretném megkérdezni hogy 3.ik napon kezdtem el szedni a tablettát és 10.-ik napon feküdtem le barátommal. tuti hogy hat az a gyógyszer ? :S nem kell gyerek és azért félek ennyire :S
2012. máj. 28. 20:22
 5/6 A kérdező kommentje:
ahjjj olyan idiótán fogalmazok :S 3-ik napon kezdtem el szedni és rá 10 napra feküdtünk le ..
2012. máj. 28. 20:23
 6/6 anonim ***** válasza:
hát elvileg akkor már hat de nézd meg mit ir a tájékoztató
2012. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!