Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Akik tablettával...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Akik tablettával védekeztek. Ez normális?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és most telt le csütörtökön az első havi levelem. Csütörtökön este fele(dél és egy közt veszem be mindig)valami barna váladék jelentkezett, de csak egyszer. Péntekre meg "megjött", de nagyon idézőjelben, mert nagyon gyenge, és leginkább inkább az a barna váladék. De ez normális lehet? Vagy mi lehet ez? És azt mondták lehet felszedek tőle egy két kilót az első 21 alatt, de nekem a mellem nőtt, vagy nem tudom, de az tuti hogy az összes melltartómból "kifolyok". Valaki tudna segíteni? Előre is köszönöm!

2012. máj. 28. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez mind normális.Mondjuk én nem híztam egy dekát sem.
2012. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is harmatgyenge a menstruációm a rendeshez képest, szinte kb 2-3 nap és szevasz... A mellnövekedés is tipikus mellékhatás, szóval eddig nem írtál le olyat, ami ne lehetne mellékhatás.
2012. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hál Isten, köszi szépen! Csak a betegtájékoztatómat valahova sikeresen elkevertem, neten meg mindent találtam, csak a normális tájékoztatót nem. Köszi még egyszer!
2012. máj. 28. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

nem mindegy h milyen tabletta :)

az aspirin sok mindenre jó de arra a célra nem

2012. máj. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!