Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit kell várni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kell várni?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lesz tudom. Hallottam olyanról hogy ha egy férfi elmegy (tehát ejakuál) akkor utánna (persze ha lemossa) 1-2 nap mulva újra lehet gumi nélkül szeretkezni anélkül hogy bármilyen fogamzás beinduljon.

Ha ez igaz (valamilyen szinten) akkor mennyit kell várni?

Előre is köszönöm. Ismerősömtől hallottam ilyet és kíváncsi voltam rá.



2012. máj. 28. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én erről nem hallottam, szerintem hülyeség. Inkább használjatok gumit!
2012. máj. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
most ezt hogy érted? ha nem védekezel és benned van a kuki bármikor lehetsz terhes.
2012. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezt nem értem, ha ejakulál benned és utána lemossa és 1-2 nap múlva ugyanez, akor persze hogy terhes lehetsz. vagy nem jól értelmeztem?
2012. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazából a megszakításos módszerről van szó itt. tehát nem benne megy el az ember.
2012. máj. 28. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A megszakításos módszert meg felejtsétek el! Annyian elmondták már, hogy a legkevésbé biztonságos módszer... Mindig védekezzetek!
2012. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A férfinél van előváladék, amitől nagy eséllyel lehetsz terhes, de ha nem ér meg ennyit a gumi vagy a tabletta hajrá, én nem értem mi a francért jártatják a szájukat az iskolákban már általánostól kezdve a témával kapcsolatban, ha még mindig vannak ilyen ötletek...
2012. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvallva az igazat mi mindig védekezünk tehát ilyen probléma nincsen. Valami olyasmit mondtak hogy egy idő után elhal ez a sperma és utána már nem okoz gondot.
2012. máj. 28. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!