Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor kinek higgyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor kinek higgyek?

Figyelt kérdés

Mindjárt elfogy a legelső levél Milligest fogamzásgátlóm. Eddig összesen kétszer voltam sztk-s nőgyógyászaton, 2 orvosnál, és az egyik azt mondta, várjak 2 hónapot míg csinálhatjuk gumi nélkül, a másik meg azt, hogy 3-at. A betegtájékoztatóra pedig 1 hét van írva...

Akkor most mivan?!

Nehogy már 3 hónap legyen, így is be vagyunk sózva, tavasz lesz mire letelik......

Szerintetek?


Egy 19 éves lány



2012. jan. 21. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a betegtájékoztató mérvadó, de 1 hónap a biztonsági határ.


A 2 meg 3 hónap echte baromság, nem is értem miért mondták.

2012. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor hogy be lesztek sózva, ha a baba is becsúszik, jó belegondolni.:) Én az orvosnak hinnék, de a ti dolgotok.
2012. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

oké, persze abban is van valami, amit te mondasz, de barátnőmnek pl 2 hetet mondott az orvos. most akkor hogy higgyek orvosnak, ha mind mást mond? nem értem miért nem tudnak egyértelmű válaszokat adni, nem pedig ahogy gondolják..

ja és a betegtájékoztatót nem orvos vagy legalábbis hozzá értő írja??

és aztán meg szidják orrba szájba a gyereket ha 16-20évesen teherbe esik.. egyszerűen kiakaszt, hogy elvárják, hogy mindent tudjak, amikor 500 féleképpen vagyok tájékoztatva

2012. jan. 21. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, én gestomixet szedek, a neten mindenki két hetet írt, hogy annyit vártak, a doki 1 hónapot mondott, a betegtájékoztatón meg az első napot írták, hogy onnantól véd... :) Csak sajnos a gyógyszergyáraknak, és mellesleg az orvosoknak is, ott az a kiskapu, hogy 'egyik fog.gátló készítmény sem nyújt 100%-os védelmet'... Innentől kezdve meg azt írnak/mondanak, amit akarnak, nem az ő hibájuk lesz, ha teherbe esel, hanem nálad vmiért nem működik a gyógyszer, de az véletlenül sem az ő hibájuk.
2012. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-3 honap hatalmas nagy marhasag. Nem is ertem. Egyetlen gyogyszernel semm kell annyit varni!

En novynette-t szedtem, ket het utan mar azt mondta az orvosom, hogy nem lesz baj, de ha nagyon biztosra akarok menni, akkor varjam meg az elso level veget.


Szerintem nyugodtan csinalhatjatok mar gumi nelkul! Az orvosod biztonsagmanias, 3 honap mulva sem fog jobban vedeni, mint most, hidd el. Szoval jo szorakozast!:)

2012. jan. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2012. jan. 24. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!