Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak én unom ennyire ezeket a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom ennyire ezeket a kérdéseket?!

Figyelt kérdés

Annyira felidegesít, hogy minden 5. kérdés arról szól, hogy: "Ugye nem lehetek terhes?", "Megszkítással védekeztünk, de nem élvezett belém, terhes vagyok?". Látszik, hogy abszolút nem érettek a szexhez. Sokkal jobban oda kéne figyelniük, nem utólag aggódni, hogy vajon mi lesz. Ez nem normális szerintem. Nem értem miért él valaki nemi életet, ha nincs benne semmi felelősségtudat, élettkortól függetlenül... és olyan sokan vannak ilyenek...

Nem tudom, de bennem van annyi, hogy odafigyelek a védekezésre, hiába vagyok fiatal. Nem tudnék így élni, mindig azon aggódni, hogy most teherbe estem-e vagy nem.

Ja meg még azokat a kérdéseket is szeretem, hogy már rég nem szűzek, és akkor ilyenek, hogy oráltól teherbe lehet-e esni, meg hogy kell feltenni az óvszert:D Röhejes...

Ezt ugye nem csak én látom így??!

16/L Honey


2009. jún. 28. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon unom, már ezt a sok 13 éves kis csitrit. Szerintem csináljuk, azt, hogy az ilyen hülye kérdésekre egyszerűen nem válaszolunk és kész. Majd csak eszükbe jut használni a keresőt (vagy nem). Én a magam részéről többet nem válaszolgatok ilyen kérdésekre, hülye kérdésekre, csak ha értelem is van mögötte.
2009. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is unom!

De egyszer egy ilyesmi kérdésen jót röhögtem...XD


"Fürödtem egy tóba, ahol halak is voltak.Egyszer éreztem, hogy valami ficánkol a bugyimban, de mikor belenéztem, már nem volt ott semmi.Lehet hogy belém úszott? Lehetek ettől terhes?"


16/F

Menyus

2009. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Azigen, dee ez ugye nem komoly???:D:D:D

Azért utálom az ilyen kérdéseket, mert ezért általánosítanak, meg szidják a korosztályomat. Hogy: "Szex? Nem is tudsz róla semmit.. Éretlen vagy még hozzá.. Várjál még.." Aztán le vagyok ugatva ha ellent merek mondani.

2009. jún. 28. 15:38
 14/16 anonim válasza:
mindenki azt kérdez amit akar, de szerintem is unalmasak
2009. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem az a kedvencem amikor szegény kétségbe esett 13 éves kislányok azt írják hogy " a barátom csak 2-3 centire hatolt belém,ugye még szűz,mert nem fájt blablabla"

hát az kész röhej:D álljon már meg a menet...

a baj azzal van hogy egyre több "kislány" és "kisfiú" talál rá az oldalra és elhalmozzák a buta kérdéseikkel , akinek meg valóban jelentős problémája van annak meg kiszorul a kérdése... ki kellene szűrni az ilyen buta kérdéseket:S

17/L

2009. jún. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
beúszott a bugyijába a hal?:D:D erről mért maradtam le:S:D
2009. jún. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!